Uitslagen KCM 2015

Hieronder vindt u de uitslagen van de Kampioenschapsclubmatch van 22 november 2015

RING 1: KEURMEESTER JETTIE ALBERTS

Jongste Puppyklasse Reuen
1 Mien Moat Simmer van Elsan’s Nust, 1 VB Beste Jongste Puppy

Puppyklasse Reuen
2 Gabriel d’Escaut Vivant, 3 VB.
3 Sir Emil Anton v.d. Brederwiede, 2 VB
4 Kye, 4 VB
5 Humbledoes CJ Aramis, 1 VB

RING 2: KEURMEESTER ERICA BAKKER-V.D. WOESTIJNE

Jeugdklasse Reuen

6 Briemates Fearless Fighter,4 U
7 C’est Thiago Glori van Wippi, ZG
8 Ruige Joep v.d. Groene Steen, 2 U
9 Guus Geluk v.d. Roeskebeer, ZG
10 Twinflowers II Tasso Az Tobi, 1 U, Beste Jeugdhond, Backxbeker
11 Ons Vrolijk Doesje Odi van Anton 3 U
12 Pinot Makker Eefje v.d. Korte Toren, ZG
13 La Familia’s Quispel Feebee Fairway, absent
14 Dreumes Joep v. Wietse Sebastiaan, U
15 Eloy Boyke v.d. Seven Aeren, absent

Tussenklasse Reuen
16 Boris Lissy v.h. Fijne Oord, G
17 Bo Quibus Lissy v.h. Fijne Oord, 3 U
18 Allez-Allez des Charmantes Crapules, 1 U
19 Noopypanda de Nature Paisible,4 ZG
20 Coach Kwiebus van Wietse Sebastiaan, 2 U

Open Klasse Reuen
21 Gabber v.d. Groene Steen, ZG
22 Monty Meike v.h. Molengat, ZG
23 Camagis Valde, U
24 Matsen Storm Josje v.d. Brederwiede, 4U
25 Murphy Storm v.d. Brederwiede, 2 U
26 Ons Vrolijk Doesje Vedor Sil Suuske, 1 U
27 Simon Sil v.d. Rietveldsche Vaart U
28 Duindonder Charming Bikkel, ZG
29 Timoteus Toepoel v. Snuffel Knuffel, ZG
30 Sil’s Messi v. Elsan’s Nust, ZG
31 Ons Vrolijk Doesje Rebel Simon, ZG
32 Baloe-Zanne v.d. Roeskebeer, ZG
33 Ledanjo of the Gentle Bears, ZG
34 Totem Toepoel v. Snuffel Knuffel, U
35 Broeshopper’s Ubbe Storm, 3 U
(Ring 3 keurmeester Anne-Marie Beenen-Sluijters, teef nr. 36 Anonymous Doesquetaire, G)
37 Jari (XOOMS) U
37a Tappetinis Avanti Artù, absent

Fokkers Klasse Reuen
(Ring 3 keurmeester Anne-Marie Beenen-Sluijters, teef nr. 38 Dancing Cloud G’Zinderella Rockefeller, ZG)
39 La Familia’s Teun Camaro Cannastra, 1 U Flevotrofee, Beste reu Fokkersklas
40 Floris Akqi v.d. Korte Toren, 2 U

Kampioensklasse, Reuen
41 Quispel Bowie v.h. Fijne Oord, U
42 Kobus Lycke v.d. Korte Toren, 2 U RCAC
43 Twinflowers El Divo van Leile, U
44 Camagis Umalley, 3 U
45 Ons Vrolijk Doesje Robbe Simonsz, 4 U
46 Anton Goes For Glory van Wippi, U
47 Jupiter van Schleefkens, U
48 Camagis Thor, U
49 McMarra’s Rasta Xaymaca, 1 U CAC BOS Roel van Veen Wisselprijs
50 Jouke Eefje v.d. Korte Toren, U

RING 1: KEURMEESTER JETTIE ALBERTS

Veteranen klasse, Reuen
51 Finley Sib Kobus v.d. Brederwiede 3 ZG
52 Libertin’s Jo Linus, 2 U
53 Camagis Kejser, absent
54 Noel Sebastiaan v.d. Frisadora, 1 U

RING 1: KEURMEESTER JETTIE ALBERTS

Jongste Puppyklasse, Teven
55 Mien Moat Floor van Elsan’s Nust, 1VB
56 Mien Moat Dory van Elsan’s Nust, 2 VB
57 Mien Moat Lizzy van Elsan’s Nust, 3 VB
58 Mien Moat Billy van Elsan’Nust, 4 VB
59 Mira Mari Lissy v.h. Fijne Oord, absent

Puppyklasse, Teven
60 Quebbel Femke v.d. Korte Toren, 1 VB, Beste Puppy Anneke Brooijmans-Schallenbergbeker

RING 3: KEURMEESTER ANNE-MARIE BEENEN-SLUIJTERS

Jeugdklasse, Teven

61 Rotterdamse Eelke v.d. Groene Steen, ZG
62 Sophieke Boukje v. Wodans Lotje, ZG
63 Roos Nicky Sterre v.d. Brederwiede, ZG
64 Nala Emmelij la Does, absent
65 Gijsje-Bas v.d. Roeskebeer, absent
66 Jena v.d. Schaope Dobbe, 4 ZG
67 Renske Maaike v.d. Groene Steen, 1 U
68 Amilia Ex Arc Juliacum, ZG
69 Zingoalla’s Chocolat Zola Chica, ZG
70 Fadhili-Puck v. Os Doezenhöfke, 3U
71 Amalia von den Lechfeldzwergen, 2 U

Tussenklasse, Teven
72 Almelola’s Nynke v. Elsan’s Nust, G
73 Abbedinas Alwine, 4 U
74 Paint it Black des Uns et des Autres, 2 U
75 Cini-Una aus der Winkelgasse, 3 U
76 Camagis Delta, 1 U

Openklasse, Teven
77 Fibby Caatje Tequila Slomar Tuft, U
78 Lamuzemia de Nature Plaisible, 2 U
79 Ons Vrolijk Doesje Vanabbe us Babbe, U
80 RLD N Fanica Zissi Zirkeline, U
81 Tica Toepoel v. Snuffel Knuffel, ZG
82 Broeshopper’s Noganders, U
83 Eslin-Scotty v.d. Roeskebeer, absent
84 Tante Toepoel v. Snuffel Knuffel, absent
85 Meike Nicky Eva v.d. Brederwiede, ZG
86 Freule Noedel v. Wodans Lotje, ZG
87 One in a Million des Uns et des Autres, 3 U
88 Jongeleu Lola van Elsan’s Nust, ZG
89 Ziquita Banana des Uns et des Autres, ZG
90 Lotte Boefje de Olde Grise, 4 U
90a Tappetinis a la Wikidoes, 1 U

Fokkersklasse, Teven
91 Roxroro’s Danique Amie Melody, absent
92 Pippa Pepper v.h. Geuzenheim, 2 U
93 Delilah v.d. Seven Aeren, 4 ZG
94 Ons Vrolijk Doesje Risa Babbe Simon, 3 U
95 Briemates Fantastic Fantasy, G
96 La Familia’s Teun Chakka Filur Fiano, absent
97 Nzuri Nana de Nature Paisible, ZG
98 Camagis Xippe,1 U, Beste teef Fokkersklas, Van ‘t Ruinerveld trofee
99 Noortje Lycke v.d . Korte Toren, ZG

Kampioensklasse, Teven
100 Caatje Lauke v.d. Korte Toren, U
101 Bettina’s Wietsebas Desalnietemien Eine vom Ithland, U
102 Havanna Qu van Schleefkens, 4 U
103 Briemates Dancing Queen, 4 U
104 McMarra’s Tomboy Twister, 1 U Beste teef CAC BOB, Flairamy’s Trofee, Cado Cadetje Wisseltrofee (beste v.d. kampioensklasse) Clubwinnaar 2015

McMarra’s Tomboy Twister, 1 U Beste teef CAC BOB, Flairamy’s Trofee, Cado Cadetje Wisseltrofee (beste v.d. kampioensklasse) Clubwinnaar 2015

McMarra’s Tomboy Twister, 1 U Beste teef CAC BOB, Flairamy’s Trofee, Cado Cadetje Wisseltrofee (beste v.d. kampioensklasse) Clubwinnaar 2015

105 Kiwi-Keanu v. Schleefkens, U
106 Camagis Alley-Cat, 2 U, RCAC
107 Humbledoes W Jarrin Jenny, U
108 Killing Me Softly des Uns et des Autres, U
109 Eveline Akqi v.d. Korte Toren, 3 U

RING 1: KEURMEESTER JETTIE ALBERTS

Veteranenklasse, Teven
110 Antje Anabel van Belugas Huske, 4 ZG
111 Gytha de la Richesse, 1 U, Beste veteraan, Voorhoeve trofee
112 Fotje Jutha v.h. Haskerhûs, 3 U
113 Chablis II de la Vallée du Doux, 2 U

Koppelklas:
Jupiter van Schleefkens, cat. nr. 47
Havanna Qu van Schleefkens, cat. nr. 102
Eig. Sabine Trittmacher 2e plaats
Jouke Eefje v.d. Korte Toren, cat. nr. 50
Eveline Akqi v.d. Korte Toren, cat.nr. 109
Eig. G. de Wit-Bazelmans 1ste plaats, Beste koppel, Bluktrofee