Afgegeven akkoordverklaringen

Voor een akkoordverklaring dienen de teef en de reu(en) gekwalificeerd te zijn voor de fokkerij.

Een hond wordt geschikt geacht voor de fokkerij, wanneer deze:

  • ófwel aan maximaal twee inventarisaties heeft deelgenomen en de kwalificatie “geschikt” heeft behaald. Deze inventarisaties dienen te worden uitgevoerd door verschillende, voor het ras bevoegde en in Nederland opgeleide keurmeesters. De te inventariseren hond moet een leeftijd hebben van tenminste 15 maanden. Tussen twee inventarisaties moet een tijdsverloop bestaan van tenminste 6 maanden, tenzij de hond ouder is dan 24 maanden.
  • ófwel aan één inventarisatie heeft deelgenomen en de kwalificatie “geschikt” heeft behaald, mits daarbij tevens tenminste tweemaal de kwalificatie ZG of U is verkregen op door de rasvereniging georganiseerde clubmatches en/of op CAC/CACIB-tentoonstellingen, waarbij de kwalificaties zijn gegeven door verschillende, voor het ras bevoegde en in Nederland opgeleide keurmeesters.

Tenminste één van bovengenoemde kwalificaties dient behaald te zijn nadat de hond de leeftijd van 21 maanden heeft bereikt.

 

Van de volgende combinaties is door de FAC een akkoordverklaring / advies afgegeven.

 

Maand Naam fokker Naam teef Naam reu Naam reserve reu
2017-08 R. Verweij Meggy Indy Snoezendoes Victor vd Rietveldsche Vaart Tibor Luna vd Rietveldsche Vaart
2017-08 J. A. J. Suos Savannah Jessie vd Brederwiede Mc Marra’s Happy Feet Potts Macmarras de la Vallee du Doux
2017-09 J. A. J. Suos Jessie Sophie Nicky van de Brederwiede   Ons Vrolijk Doesje Odi van Anton
2017-10 G. Paalman Kicke Fleur d’Aubrey Sir Emil Anton vd Brederwiede  
2017-11 S. Eggenhuizen Delilah vd Seven Aeren Sir Emil Anton vd Brederwiede  
2017-11 S. Snel- van Doorn Roos Nicky Sterre vd Brederwiede C’est Thiago Glori van Wippi  
2017-11 B. Paalman Kicke Fleur d’Aubrey   Donald Linus jr. vd Roeskebeer
2017-11 J. v Piggelen Knuffeldoes Anouk Saartje Den Eersten Prins vd Seven Aeren  
2017-11 E. van Rossum Meike Nicky Eva vd Brederwiede Okkie Ober vh Strutje Snoebel v Wodan’s Lotje
2017-11 J.M.H.L. Jaeqx Gaidima Ms Didy Joy v Os Doezenhöfke C’est Thiago Glori van Wippi  
2017-12 S. Eggenhuizen Delilah vd Seven Aeren   Ridder Joey Mei de Noardewyn
2017-12 C.M. Dijksma- Spronk Liselotte Libertin’s Neo Vincente C’est Thiago Glori van Wippi
2017-12 A. Dijksma Silke Nyssa vh Molengat Chappers Eyes on me  
2017-12 G. Lyhs Anonymous Doesquetaire Coach Kwiebus van Wietse Sebastiaan  
2017-12 J.M.H.L. Jaeqx Gaidima Ms Didy Joy v Os Doezenhöfke   Libertin’s Neo Vincente
2017-12 N. de Wit Blije Kiki v Flodder’s Haven Mien Moat Simmer van Elsan’s Nust  
2017-12 A. Dijksma Silke Nyssa vh Molengat   Chappers Especially for You
2018-01 M. Rietema Gijsje-Bas vd Roeskebeer Earl Oskar I v kleinen Kreisel Aljoscha v Herthasee
2018-01 M. Rietema Eslin-Scotty vd Roeskebeer Aljoscha vom Herthasee  
2018-01 A. Jonker-Postma Aloha vd Bornkappel Mees-Jazz D’Aubrey  
2018-01 A. Dijksma Nyssa Bibi vh Molengat Chappers Casino Boogie  
2018-02 S. de Groen Rikki Gabber vd Groene Steen Ruige Joep vd Groene Steen
2018-02 G. de Wit-Bazelmans Femke Aqki vd Korte Toren La Familia’s Teun Camaro Cannastra  
2018-02 G. de Wit-Bazelmans Femke Aqki vd Korte Toren   Fanica Bazil Tinkamaro Bacardi
2018-02 G. de Wit-Bazelmans Femke Aqki vd Korte Toren   Fanica Asti Willetop Amarone
2018-03 R. Jecl Fibby Caatje Tequila Slomar Tuft Solankers Boomer Bandit  
2018-03 R. de Mönnink Fadhili-Puck v Os Doezenhöfke Kaj-Fleur d’Aubrey  
2018-03 A.vd Jagt Rosa Lily vd Groene Steen Mees-Jazz d’Aubrey Kaj-Fleur d’Aubrey
2018-03 J.A.J Suos Savannah Jessie vd Brederwiede Mc Marra’s Happy Feet Doebie  
2018-04 N. van As Fay Ferrari v Wodans Lotje Pleun Bodhi van het Fijne Oord  
2018-04 M. Lefering Roxroro’s Danique Amie Melody Duindonder Charming Bikkel  
2018-05 G. Lys Anonymous Doesquetaire   Pleun Bodhi Lissy vh Fijne Oord