Bestuur, Commissies, Redactie en Winkel.

bestuur

Voorzitter Cindy Kerssemeijer
T: 06-14302022
E: voorzitter@schapendoes.nl
Secretaris Hans van Raad
T: 010-4741834
E: secretariaat@schapendoes.nl
Penningmeester Nel Voerman
T: 0180-418037
E: penningmeester@schapendoes.nl
JHD en FAC-zaken Irma Thissen
M: 06-23917650 Gelieve na 19.30 te bellen.
E: fac@schapendoes.nl
E: jhd@schapendoes.nl
Algemeen Bestuurslid Vacant.

T:
E: redactie@schapendoes.nl

Fokaangelegenhedencommissie

De FAC-leden a.u.b. niet bellen tussen 17.00 en 19.00 uur en na 22.00 uur.

Secretariaat FAC Miranda Nijland
T: 0546-817570
E: fac@schapendoes.nl
Algemeen FAC-lid
Gelieve niet te bellen tussen 12.00 en 17.00 uur.
Verony Hagelen v.d. Werf
M: 06-40787359
E: fac@schapendoes.nl
Algemeen FAC-lid Lysette Leer
M: 06-11358088
E: fac@schapendoes.nl
Algemeen FAC-lid Nanny Kerkhof
M: 06-12358744
E: fac@schapendoes.nl
Algemeen FAC-lid Adrienne van den Berg
T:
E: fac@schapendoes.nl
Commissielid
Gezondheidszaken
Gelieve niet te bellen tussen 17.00 en 19.00 uur en op zondag.
Annemarie Bos
T: 043-4092736
M: 06-25221441
E: cgg@schapendoes.nl
Bestuurs vertegenwoordiger Irma Thissen
M: 06-23917650 Gelieve na 19.30 te bellen.

Correspondentie voor de FAC richten aan: Miranda Nijland
Ook voor opgave dekking, geboorte, de pups & hun bazen, en aanvraag certificaten.

Herplaatsingen

  Liseth Tunderman
T: 0492-365320
M: 06-10783501
E: herplaatsingen@schapendoes.nl

evenementen

 
  Liseth Tunderman
T: 0492-365320
M: 06-10783501
E: evenementen@schapendoes.nl

Commissie Regio

 
  Theo Blankestijn
M: 06-20801305
E: regio@schapendoes.nl

Commissie Gegevensbeheer

Webmaster Theo Blankestijn
E: webmaster@schapendoes.nl
Bestuursvertegenwoordiger Hans van Raad

 

Ras- en pupinfo

E: rasinfo@schapendoes.nl  
Commissielid Riet Spruijt-Kriek
T: 0181-640436

Redactie verenigingsblad

E: redactie@schapendoes.nl  
Redactieleden Roswitha Baars
Margreet de Jong
Riet Spruijt-Kriek
Bestuursvertegenwoordiger  

WINKEL

 
Voor bestellingen en verzendingen van artikelen Liseth Tunderman
T: 0492-365320
M: 06-10783501
E: winkeltje@schapendoes.nl