Regiocontactpersonen

De regiocontactpersonen zijn de vraagbakens van de vereniging. Zij organiseren (bijna allemaal) maandelijks een gezellige schapendoeswandeling. Deze regiowandelingen kunt u onder de Activiteiten terug vinden.

Hier vindt u de namen en contactgegevens van de regio contactpersonen van de verschillende regio’s zoals ze binnen de vereniging “de Nederlandse Schapendoes” gehanteerd worden.

Regio Flevoland

E: flevoland@schapendoes.nl

Monique Lefering
T: 0320-242468
M: 06-51348248

Regio Gelderland

E: gelderland@schapendoes.nl

Frank Loor
M: 06-10344722

Marjo Janssen
T: 026-3815067
M:06-44128220

Facebook: De Gelderse Schapendoes

Regio Groningen, Friesland en Drenthe

E: groningen-friesland-drenthe@schapendoes.nl

Harmke van der Woude
T: 0596-613139

Margot Smeenge
T: 0528-321661
M: 06-27832327

Facebook: VNS:Groningen-Friesland-Drenthe

Regio Noord- Zuid-Holland

E: noord-zuid-holland@schapendoes.nl 

Gea Holvast
T: 020-3701297
M: 06-36055542

Anneke Kamper & Chiel Gorissen
M: 06-37652862

Facebook: Regiowandelen Schapendoes Noord-Zuidholland

Regio Oost-Brabant en Noord-Limburg

E: oost-brabant-noord-limburg@schapendoes.nl

Liseth Tunderman
T: 0492-365320
M: 06-10783501

Jos en Tilly Hagens
T:  077-3985827
M: 06-22109772
M: 06-10501355

Regio Overijssel

E: overijssel@schapendoes.nl

Lysette Leer
T:  0572-394840
M :06-11358088

Facebook: VNS: Regio Overijssel

Regio Utrecht en Het Gooi

E: utrecht-hetgooi@schapendoes.nl

Esther en Frits van der Veen
T: 0182-309695
M: 06-30908651

Margreet deJong-Kruiswijk
M: 06-50521117

Regio West-Brabant en Eiland van Dordrecht

E: west-brabant-heteilandvandordrecht@schapendoes.nl

Joke Oosterwijk
T: 078-6176432
M: 06-22850834

Ilonka van Hoorn
M: 06-45041095

Facebook: Doezen West Brabant, Eiland van Dordrecht

Regio Zeeland

E: zeeland@schapendoes.nl

Fred en Diny Jilleba
T: 0118-639126

Facebook: VNS: Regio Zeeland

Regio Zuid-Limburg

E: zuid-limburg@schapendoes.nl

Willy Klomp ( informatie )
T.:046-4423222
M:06-10560812

Facebook: Zuid-Limburg Ver. de Nederlandse Schapendoes

Regio Belgiƫ

E: belgie@schapendoes.nl
Vacant
T:
M: