Indeling Jonge-Hondendag

Voor de Jonge-Hondendag hebben zich 140 schapendoezen ingeschreven.
De aanvangstijd voor het ochtendprogramma is 10.00 uur en voor het middagprogramma is 13.00 uur.
Het secretariaat is vanaf 09.30 uur geopend.
De indeling is als volgt:

Ring Keurmeester O/M Kennelnaam Geboren Vader Moeder
1 A. Beenen-Sluijters O van een Does uit Duizend 19-12-2014 Machtige Boris van ’t Geuzenheim Lotje la Does
1 A. Beenen-Sluijters O  Os Doezenhöfke 17-9-2015 Broeshoppers Ubbe Storm Vitash-Nakita From Percivals Lodge
1 A. Beenen-Sluijters O Os Doezenhöfke 30-1-2015 Buniwa-Quatro v. ös Doezenhöfke Abayoni-Biby v. Ös Doezenhöfke
1 A. Beenen-Sluijters O Os Doezenhöfke 25-8-2014 Broeshopper’s Ubbe Storm Vitash-Nakita from Percivals Lodge
1 G. de Wit-Bazelmans O van de Roeskebeer 2-9-2013 King Scotty v.h. Rollecaterdeel Aike-Juan v.d. Roeskebeer
1 G. de Wit-Bazelmans M van de Seven Aeren 1-7-2013 Feeling du Jardin des Lucioles Fiary Dust Des Uns et Des Autres
1 G. de Wit-Bazelmans M van het Molengat 20-1-2011 Corona-Blitz v.d. Blije Does Us Meike v.h. Molengat
1 G. de Wit-Bazelmans M van de Groene Steen 19-3-2013 Oons Gino v. Elsan’s Nust Lily v.d. Groene Steen
1 G. de Wit-Bazelmans M van Wietse Sebastiaan 4-8-2012 Quispel Bowie van ’t Fijne Oord Betina’s Wietsebas Desalnietemien eine v
1 G. de Wit-Bazelmans M van de Hazelinde 6-4-2013 Floris fabes v.d. Hengelse Hoek Famke v.d. Hazelinde
1 G. de Wit-Bazelmans M Dancing Bear’s 19-9-2012 Binke Lycke v.d. Korte Toren Dancing Bear’s Florence Nightingale
2 J. van Raad O van de Rietveldsche Vaar 15-6-2012 Igor v.d. Jimferhoeve Mujer Carmen v.d. Rietveldsche Vaart
2 J. van Raad O van Wodan’s Lotje 11-3-2013 Ons Vrolijk Doesje Vedor Sil Suuske Boukje Lycke v.d. Korte Toren
2 J. van Raad O Biebelbons 10-1-2013 Machtige Boris van ’t Geuzenheim Broeshopper’s Hoppa Sinda’s Keetie
2 J. van Raad O van de Jonkstee 29-1-2011 Ons Vrolijk Doesje Giga Vledder Habibi v. Plus Flor
2 J. van Raad O van de Zeeuwse Strange 15-1-2012 Machtige Boris v. ’t Geuzenheim Oons Dolly Dorri v. Elsan’s Nust
2 J. van Raad O van de Zeeuwse Strange 21-5-2013 Olivier Kobus Aki v.d. Korte Toren Oons Dolly Dorris v. Elsan’s Nust
2 J. van Raad O de Nature Paisible 8-9-2012 Yanneman Cado v. Wietse Sebastiaan Fidji des uns et des Autres
2 J. van Raad M van de Korte Toren 3-10-2013 Excerno Saqui Does Ulycke Zanne v.d. Korte Toren
2 J. van Raad M Excerno 23-12-2012 Camagis Condor Excerno Yazhi Does
2 J. van Raad M Broeshopper’s 28-8-2013 Fanica Quando Qato Broeshopper’s Hopla Julia Jolie
2 J. van Raad M van het Haskerhûs 17-9-2011 Exquisite Ezrah Des Uns et Des Autres Anjou Quinta v.h. Haskerhûs
2 J. van Raad M van Reurik 20-3-2012 Bikkel Lycke v.d. Korte Toren Wisper v. Wietse Sebastiaan
2 J. van Raad M d’Aubrey 2-6-2012 Caido XSTEJ Jazz-Vedette D’Aubrey
2 J. van Raad M d’Aubrey 10-2-2011 Igor de la Richesse Jazz-Vedette D’Aubrey
3 E. Bakker-van de Woestijne O de Olde Grise 28-2-2012 Aaldert Pen Fân e Waldblaffers Elly’s Boefje Zofie de Olde Grise
3 E. Bakker-van de Woestijne O van het Molengat 15-4-2013 Roxroro’s Baco Valentijn Buck Bibi Meike v.h. Molengat
3 E. Bakker-van de Woestijne O Ons vrolijk doesje 25-12-2012 Simon Sil v.d. Rietveldsche Vaart Vanabbe us Babbe
3 E. Bakker-van de Woestijne O Knuffeldoes 12-7-2013 Simon Sil v.d. Rietvelsche Vaart Knuffeldoes Mercedes Inez
3 E. Bakker-van de Woestijne M Slomar Tuft 21-4-2013 Floris Akqi v.d. Korte Toren Caatje Lauke v.d. Korte Toren
3 E. Bakker-van de Woestijne M Of The Gentle Bears 14-11-2013 Jazzriver of the Gentle Bears Femme du Royaume de Fanella
3 E. Bakker-van de Woestijne M du Jardin des lucioles 16-7-2010 Camagis Kejser Cayran’ du Jardi des Lucioles
3 E. Bakker-van de Woestijne M van de Korte Toren 1-9-2011 Stoere Teun van Wietse Sebastiaan Ulyke Zanne v.d. Korte Toren
3 E. Bakker-van de Woestijne M v. Garijpe 15-1-2012 Buniwa-Quatro v. Os Doezenhöfke Struise Pleun Lauke v.d. Korte Toren
3 E. Bakker-van de Woestijne M v. Garijpe 13-8-2013 Cas-Yan v. Lot off Indy Struise Pleun Lauke v.d. Korte Toren
3 E. Bakker-van de Woestijne M Twinflowers 10-5-2013 Amadeus v.d. Schaope Dobbe Ercerno Kachina Does
4 D. Striegel O van de Brederwiede 28-8-2013 Ubbe Silhouette v.h. Molengat Hinde Autumn Benthe v.d. Brederwiede
4 D. Striegel O van de Brederwiede 6-10-2013 Libertin’s Jo Linus Elcke Meike v.h. Molengat
4 D. Striegel O van het Haskerhûs 10-1-2013 Aaldert-Pien Fân e Waldblaffers Chica v.h. Haskerhûs
4 D. Striegel O Os Doezenhöfke 28-8-2013 Binke Lycke v.d. Korte Toren Abayoni Biby v. Os Doezenhöfke
4 D. Striegel O XHOKJ 30-3-2013 Cesar-Pien Fân e Waldblaffers Wenke Renske Robelaine de la Forêt
4 D. Striegel M d’Aubrey 15-4-2013 Binke Lycke v.d. Korte Toren Fleur Jazz d’Aubrey
4 D. Striegel M Roxroro’s 6-6-2013 Anubis Floyd v.d. Roeskebeer Obali Akqi v.d. Korte Toren
4 D. Striegel M van Deerne Dartel 14-8-2013 Quispel Bowie van ’t Fijne Oord Bodhi Fleur van Deerne Dartel
4 D. Striegel M van Deerne Dartel 27-7-2013 Duindonder Abeltje Doeke Yulia Yindi van Deerne Dartel
4 D. Striegel M v.d. Poldergroet 23-4-2013 Cas Keizer de Olde Grise Brigit v.d. Annerbrink