Uitslagen KCM 2014

RING 1: KEURMEESTER: RENATE CHIODI-WALRAVEN

Reuen Babyklasse

Cat.nr.: 01 Ruige Joep v.d. Groene Steen, NHSB 2969522, geb. 10-06-2014
VB1, Beste Baby, Anneke Brooijmans-Schallenbergbeker
Cat.nr.: 02 Rocco v.d. Groene Steen, NHSB 2969524, geb. 10-06-2014
VB2
Cat.nr.: 03 Carlo Glori van Wippi, chipnr. 2760981049311547, geb. 24-06-2014
B
Cat.nr.: 04 Kwibus Fleur v.d. Sprengelberg, NHSB 2971138, geb. 24-06-2014
ABS.

Reuen Puppyklasse

Cat,nr,: 05. Boris Lissy van het Fijne Oord, NHSB 2964725, geb. 01-05-2014
VB1
Cat.nr.: 06. Bo Quibus Lissy van het Fijne Oord, NHSB 2964720, geb. 01-05-2014,
VB2
Cat.nr.: 07. Almelola’s Tintin van Elsan’s Nust, SE 50759/2014, geb. 18-05-2014
B
Cat.nr,: 08. AmiiJo Finus van de Trapmakers, VDH/IGS 14/063 2399, geb. 20-03-2014
VB3
Cat.nr.: 09  Camagis Davis, DK09665/2014, geb. 06-05-2014
B4

RING 2: KEURMEESTER: ROEL VAN VEEN-KEUR

Reuen Jeugdklasse

Cat.nr.: 10 Wonderful Berto Pleun van Garijpe, NHSB 2935009, geb. 13-08-2013
G
Cat.nr.:11 Timoteus Toepoel van Snuffel-Knuffel, NHSB 2943158, geb. 26-10-2013
3U
Cat.nr.: 12 Coach Kwiebus van Wietse Sebastiaan, NHSB 2956020, geb. 25-02-2013
1U, Beste Jeud/Jonge Hond, Backxbeker
CAT.NR.: 13 La Familia’s Saqui Boomer Bolton, SE15915/2014, geb. 18-01-2014
G
Cat.nr.: 14 Meau les Ours Gentils, LOSH 1128058, geb. 10-06-2013
ZG
Cat.nr.: 15 Fanica Willetop Amerone, DK00032/2014, geb. 14-12-2013
2U
Cat.nr.: 16 Roxroro’s Edgar Binck Floyd, NHSB 2927792, geb. 06-06-2013
ZG
Cat.nr.: 17 Murphy Storm v.d. Brederwiede, NHSB 2936447, geb. 28-08-2013
ABS.
Cat.nr.: 18 Chico Edie van Wietse Sebastiaan, NHSB2956019, geb. 25-02-2014
ZG
Cat,nr.: 19 Floyd d’Escaut Vivant, NHSB 2711115, geb. 06-01-2014
4ZG
Cat.nr.: 20 Florian-Balou van de Roeskebeer, NHSB 2936959, geb. 02-09-2013
G

Reuen Jonge Hondenklasse

Cat.nr.: 21 Ons vrolijk doesje Robbe Simonszn, NHSB 2908073, geb. 25-12-2012
G
Cat.nr.: 22 Tappetinis Avanti Artu, VDH/IGS 12/063/2246, geb. 10-12-2012
ABS.
Cat.nr.: 23 Ridder Joey Mei de Noardewyn, NHSB 2922638, geb. 30-04-2013
G
Cat.nr.: 24 Gabber van de Groene Steen, NHSB 2917360, geb. 19-03-2013
1U
Cat.nr.:25 Ons vrolijk doesje Rebel Simon, NHSB 2908076, geb. 25-12-2012
G
Cat.nr.: 26 Twinflowers el Divo van Leile, SE32728/2013, geb. 10-05-2013
2U

Reuen openklas

Cat.nr.: 27 Duindonder Charming Bikkel, NHSB 2863480, geb. 04-12-2011
ZG
Cat.nr.: 28 Kabaal Aaldert de Olde Grise, NHSB 2872892, geb. 28-02-2012
G
Cat.nr.: 29 Jari, NHSB 2889005, geb. 11-04-2010
U
Cat.nr.: 30 Kobus Lycke van de Korte Toren, SE12992/2013,geb. 14-09-2012
1U
Cat.nr.: 31 Eco Epke van Deerne Dartel, NHSB 2882538, geb. 12-05-2012
DISQ
Cat.nr.: 32 Duindonder Cadeautje Zwabber, NHSB 2863477, geb. 4-12-2011
ZG
Cat.nr.: 33 Dolle Dorus Gijs van de Zeeuwse Strange, NHSB 2867643, geb. 15-01-2012
3U
Cat.nr.: 34 Ons Vrolijk Doesje Vedor Sil Suuske, NHSB 2776742, geb. 14-12-2009
U
Cat.nr.: 35 Koos Lycke van de Korte Toren, NHSB 2898555, geb. 14-09-2012
ZG
Cat.nr.: 36 Inky Gypsy v. Jente’s Doezenhonk, NHSB 2871826, geb. 17-02-2012
G
Cat.nr.: 37 Famous de la Vallée du Doux, NHSB 2851865, geb. 17-05-2009
ZG
Cat.nr.: 38 Simon Sil van de Rietveldsche Vaart, NHSB 2780874, geb. 30-01-2010
ZG
Cat.nr.: 39 Roxroro s Baco Valentijn Buck, NHSB 2782274, geb. 15-02-2010
G
Cat.nr.: 40 All-Does Baron Brunello, DK00708/2011, geb. 01-12-2011
ZG
Cat.nr.: 41 Broeshopper’s Ubbe Storm’s Shabby, NHSB 2866770, geb. 04-01-2012
2U
Cat.nr.: 42 Sil’s Messi van Elsan´s Nust, NHSB 2894544, geb. 25-08-2012
U
Cat.nr.: 43 Magic Meike van het Molengat, NHSB 2887094, geb. 14-06-2012
U
Cat.nr.: 44 Finley Sib Kobus v.d. Brederwiede, NHSB 2639115, geb.02-01-2007
4U
Cat.nr.: 45 Ludwig, LOF 1 SCHAP 2996/429, geb. 10-05-2012
G
Cat.nr.: 46 Jupiter van Schleefkens, VDH/IGS 11/063 2089, geb.06-07-2011
G
Cat.nr.: 47 Heijko Lycke van de Korte Toren, NHSB 2852787, geb. 01-09-2011
ZG
Cat.nr.: 48 Baloe-Zanne van de Roeskebeer, NHSB 2807063, geb. 22-08-2010
ZG

Reuen Fokkersklasse

Cat.nr.: 49 Pleun Bodhi Lissy van het Fijne Oord, NHSB 2894286, geb. 19-08-2012
4ZG
Cat.nr.: 50 Victor van de Rietveldsche Vaart, NHSB 2887460, geb. 15-06-2012
3ZG
Cat.nr.: 51 Lattecaldo de Nature Paisible, LOSH 1118170, geb. 08-09-2012
1U
Cat.nr.: 52 Jouke Eefje van de Korte Toren, NHSB 2882702, geb. 12-05-2012
2U

Kampioensklasse Reuen

Cat.nr.: 53 La Familia’s Teun Camaro Cannastra, SE25144/2011
1U, Beste Reu, BOS, Roel van Veen Wisselprijs, Cado Cadetjetrofee
Cat.nr.: 54 Anton Goes for Glori van Wippi, VDH/IGS 11/0632108, geb. 18-09-2011
U
Cat.nr.: 55 Camagis Valde, SE51688/2010, geb. 05-06-2010
3U
Cat.nr.: 56 Filou van de Wuselstulpje, SHSB 694919, geb. 08-04-2010
ZG
Cat.nr.: 57 Fanica TipTop Tjano, DK14764/2009 NLCH, INTCH, DEVDHCH,
geb. 15-06-2009
4U
Cat.nr.: 58 Bondekonens Does Ojoj Filibuster, SE13847/2010 Multi CH, geb. 27-10-2009
ZG
Cat.nr.: 59 Camagis Thor, DK13802/2009, geb. 16-06-2009
U
Cat.nr.: 60 Camagis Quai, DK06026/2008 DKCH, NLCH, geb. 10-03-2008
2U
Cat.nr.: 61 Excerno Yuma Does, 2928124 SE UCH, geb. 17-10-2009
U
Cat.nr.: 62 Bincke Lycke van de Korte Toren, NHSB 2770348, geb.01-11-2009
ZG

 

RING 1: KEURMEESTER: RENATE CHIODI WALRAVEN

Reuen Veteranenklasse

Cat.nr.: 63 Libertin’s Jo Linus, VDH/IGS/06/0631413, geb. 17-06-2006
1U
Cat.nr.: 64 Camagis Kejser, 06013/2006, geb. 06-03-2006
3U
Cat.nr.: 65 Excerno Saqui Does, NHSB 2928126, geb. 31-08-2006
ABS.
Cat.nr.: 66 Noël Sebastiaan van de Frisadora, NHSB 2581267, geb. 24-10-2005
2U

RING 1: KEURMEESTER: RENATE CHIODI-WALRAVEN

Teven Babyklasse

Cat.nr.: 67 Renske Maaike van de Groene Steen, 2969529, geb. 10-06-2014
VB1
Cat.nr.: 68 Rotterdamse Eelke van de Groene Steen, 2969527, geb. 10-06-2014
B

Teven Puppyklasse

Cat.nr.: 69 Almelola’s Nynke van Elsan s Nust, NHSB 2966760, geb. 18-05-2014
VB3
Cat.nr.: 70 Nzuri Nana de Nature Paisible, LOSH 1141516, geb. 18-03-2014
VB
Cat.nr.: 71 Troltorpet Tjano Fabulous Farin, SE26566/2014, geb. 03-03-2014
B
Cat.nr.: 72 Almelola’s Wiske van Elsan s Nust, NHSB 2966761, geb. 18-05-2014
VB2
Cat.nr.: 73 Camagis Delta, DK09666/2014, geb. 06-05-2014
VB1, Beste Pup
Cat.nr.: 74 Annie Qu van de Trapmakers, VDH/IGS 14/063 2402, geb. 20-03-2014
VB4
Cat.nr.: 75 Almelola’s Chato Loes van Elsan s Nust, NHSB 2966762, geb. 18-05-2014
VB

RING 3: KEURMEESTER: JAN DE GIDS

Teven Jeugdklasse

Cat.nr.: 76 Calamity Jane van Wietse Sebastiaan, NHSB 2956024, geb. 25-02-2014
G
Cat.nr.: 77 Meike Nicky Eva v.d. Brederwiede, NHSB 2936450, geb. 28-08-2013
1U
Cat.nr.: 78 Jungdoes Henna De Licht, DK18119/2013, geb. 26-10-2013
ZG
Cat.nr.: 79 Charlot Sophie van Wietse Sebastiaan, NHSB 2956023, geb. 25-02-2014
ZG
Cat.nr.: 80 Tica Toepoel van Snuffel-Knuffel, NHSB 2943159, geb. 26-10-2013
3U
Cat.nr.: 81 Broeshoppper’s Nola Nyntje, NHSB 2937556, geb. 28-08-2013
ZG
Cat.nr.: 82 Fanica Aja Willetop Akeleje, DK00034/2014, geb. 13-12-2014
4ZG
Cat.nr.: 83 Warrig Pleun van Garijpe, NHSB 2935012, geb. 13-08-2013
ZG
Cat.nr.: 84 Jungdoes Hedwig De Licht, DK 18117/2913, geb. 16-10-2013
ZG
Cat.nr.: 85 Freule Cato d Escaut Vivant, NHSB 2950602, geb. 06-01-2014
ZG
Cat.nr.: 86 Noortje Lycke van de Korte Toren, NHSB 2940990
2U

Teven Jonge Hondenklasse

Cat.nr.: 87 Tappetinis a la Wikidoes, VDH/IGS 12/063/2247, geb. 10-12-2012
ABS.
Cat.nr.: 88 Anonymous Doesquetaire, SHSB 718538, geb. 01-05-2013
ZG
Cat.nr.: 89 Belle van de Vergulde Draakjes, NHSB 2906442, geb. 11-12-2012
ZG
Cat.nr.: 90 Nyssa Bibi van het Molengat, NHSB 2920507, geb. 15-04-2013
3U
Cat.nr.: 91 Famke van Wodans Lotje, NHSB 2916472, geb. 11-03-2013
G
Cat.nr.: 92 Roxroro’s Eefje Lotte Obali, NHSB 2927795, geb. 06-06-2013
G
Cat.nr.: 93 Fibby Caatje Tequila Slomar Tuft, SLR SCH 000014, geb. 21-04-2013
U
Cat.nr.: 94 Fenya Caatje Chichi Slomar Tuft, SLRSCH-000012, geb. 21-04-2013
ZG
Cat.nr.: 95 Schaploni Dea Dufine, DK12604/2013, geb. 19-06-2013
2U
Cat.nr.: 96 Freule Noedel van Wodans Lotje, NHSB 2916469, geb. 11-03-2013
4U
Cat.nr.: 97 Mc Marra’s Mezzo Manon, DK 11046/2013, geb. 03-03-2013
1U
Cat.nr.: 98 Ons Vrolijk Doesje Risa Babbe Simon, NHSB 2908078, geb. 25-12-2012
ZG
Cat.nr.: 99 Lichtflits Boefje de Olde Grise, NHSB 2918618, geb. 25-03-2013
ZG
Cat.nr.: 100 Broeshopper’s Nog Anders, NHSB 2937558, geb. 28-08-2013
U
Cat.nr.: 101 Lotte Boefje de Olde Grise, NHSB 2918619, geb. 25-03-2013
ZG

Teven Open Klasse

Cat.Nr.: 102 Andra les Gardiens du Ciel, SHSB 717105, geb. 21-09-2012
ZG
Cat.nr.: 103 Ziquita Banana des Uns et des Autres, SHSB 668678, geb. 05-05-2008,
3U
Cat.nr.: 104 Hittje Lycke van de Korte Toren, NHSB 2852792, geb. 01-09-2011
U
Cat.nr.: 105 Fanica Thelma Tulet’s, DK14761/2009, geb. 25-06-2009
U
Cat.nr.: 106 Gentile Teuntje de la Vallée du Doux, LOF12795/0, geb. 24-07-2011
ZG
Cat.nr.: 107 Jungdoes Georgeous Ginny de Licht, DK04469/2011, geb. 07-03-2011
ZG
Cat.nr.: 108 Gwenny Meike van het Molengat, DK06173/2011, geb. 20-01-2011
2U
Cat.nr.: 109 Icaro les Ours Gentils, 2964601, geb. 04-12-2009
ZG
Cat.nr.: 110 Jet Eefje van de Korte Toren, NHSB 2882705, geb. 12-05-2012
ABS.
Cat.nr.: 111 Loesje Whoopi van het Fijne Oord, Nhsb 2675829, 14-10-2007
U
Cat.nr.: 112 Fanica Xmilla Xakaya, DK08126/2012, geb. 23-04-2012
4U
Cat.nr.: 113 La Familia’s Condor FeeFlora Flurry, SE45213-2012, geb. 22-06-2012
1U
Cat.nr.: 114 Doezel d’Escaut Vivant, NHSB 2873515, geb. 06-03-2012
ZG
Cat.nr.: 115 Jamaica Queen des Uns et des Autres, ROI 11/158565, geb. 18-06-2011,
U
Cat.nr.: 116 Isabella Xina de Olde Grise, NHSB 2828553, geb. 21-02-2011
ABS.
Cat.nr.: 117 Die Lucie von Chrisul’s Kobolden, VDH/IGS 12/0632193,
geb.20-05-2012
ABS.

De BOB en BOS van de KCM 2014

De BOB (119 – R&B Yannick Noah van Snuffel-Knuffel) en BOS (53 – La Familia’s Teun Camaro Cannastra) van de KCM 2014

Teven Fokkersklasse

Cat.nr.: 118 La Familia’s Teun Filur Fiano, SE25151/2011, geb. 11-03-2011
4U
Cat.nr.: 119 R&B Yannick Noah van Snuffel-Knuffel, NHSB 2696533, geb. 21-03-2008
1U, BOB, KCM WINNAAR 2014, Flaramy’s Trofee
Cat.nr.: 120 Fanica Yndie Yasmina, DK09778/2013, geb. 17-05-2013
3U
Cat.nr.: 121 Schaploni Amina, DK8877/2009, geb. 29-04-2009
ZG
Cat.nr.: 122 Vaya van de Rietveldsche Vaart, NHSB 2887461, geb. 15-06-2012
ZG
Cat.nr.: 123 Camagis Alley-Cat, DK15013/2012, geb. 06-08-2012
2U
Cat.nr.: 124 Eslin-Scotty van de Roeskebeer, NHSB 2900923, geb. 11-10.2012
U
Cat.nr.: 125 Julia Gijsje Pleun van Garijpe, NHSB 2868006, geb.15-01-2012
U

Teven Kampioensklasse

Cat.nr.: 126 La Familia’s Chakka Fatima Fallone, SE24353/2010 SE UCH,
geb. 20-02-2010
2U
Cat.nr.: 127 La Familia’s Teun Brie Boheme, SE25150/2011 SE UCH, geb. 11-03-2011
U
Cat.nr.: 128 Pippa Pepper v. ’t Geuzenheim, NHSB 2866258, geb. 31-12-2011
3U
Cat.nr.: 129 Caatje Lauke van de Korte Toren, SLR SCH 000004, geb. 20-06-2010
4U
Cat.nr.: 130 Fanica Wiola Willemine, DK 05396/2011 DEVDH CH, DK CH, INT CH,
geb. 16-03-2011
1U
Cat.nr.: 131 La Familia’s Dorian Totsie Tijuana, DK05555/2011, geb. 15-08-2010
ABS.
Cat.nr.: 132 Havanna Qu van Schleefkens, VDH/IGS 10/063 1940, DKCH,NLCH,
geb. 10-06-2010
U

RING 1: KEURMEESTER: RENATE CHIODI-WALRAVEN

Teven Veteranenklasse

Cat.nr.: 133 Jungdoes Cleo Clematis de Licht, DK 20010/2006, geb. 11-10-2006
3U
Cat.nr.: 134 Roxroro’s Music Melody from Chakira, NHSB 2616791, geb. 07-07-2006
N.T.B.
Cat.nr.: 135 Juffrouw Tooske v. Doesje Blanda, NHSB 2423970, geb. 09-02-2003
1U, Beste Veteraan, Voorhoeve Trofee
Cat.nr.: 136 Fotje Jutha v.h. Haskerhûs, NHSB 2340126, geb. 28-03-2001
2U

BESTE KOPPEL:

Cat.nr.: 53 La Familia’s Teun Camaro Cannastra, SE25144/2011
Cat.nr.: 126 La Familia’s Chakka Fatima Fallone, SE24353/2010 SE UCH
Winnaar Bluk trofee