Indeling Jonge-Hondendag 7 juni 2015

De globale indeling van de Jonge-Hondendag van 7 juni 2015 bij KC Arnhem te Arnhem is als volgt. Aanvang ochtendprogramma 10.00 uur, middagprogramma 13.30 uur.

Keurmeerster: R.Douma

Ochtend:

Kennelnaam Geb. datum Vader Moeder
v. Garijpe 13-08-13 Cas-Yan van Lot off Indy Struise Pleun Lauke van de Korte Toren
van Wodan’s Lotje 17-11-14 Floris Akqi van de Korte Toren Boukje Lycke van de Korte Toren
van Wodan’s Lotje 11-03-13 Ons Vrolijk Doesje Vedor Sil Suuske Boukje Lycke vd Korte Toren
van de Jonkstee 23-09-14 Jan Junez Storm vd Brederwiede Amber vd Jonkstee
van Deerne Dartel 13-05-12 Bamme (XRIEE) Vanna Vlinder v Deerne Dartel
Libertin’s 28-02-14 Udane Zanne vd Korte Toren Libertin’s Kom Tess
Snoezendoes 30-05-14 Oons Gino v Elsan’s Nust Indy Snoezendoes

Middag:

van Snuffel-Knuffel 26-10-13 Ons Vrolijk Doesje Vedor Sil Suuske R&B Yannick Noah v. Snuffel Knuffel
Broeshopper’s 06-11-14 Ubbe Silhouet van ’t Molengat Broeshopper’s Hopla Julia Jolie
Zingoalla’s 02-11-14 Broeshopper’s Ubbe Storm McMarra’s Hot Chocolat Bisquet
van de Brederwiede 28-08-13 Ubbe Silhouet vh Molengat Hinde Autumn Benthe vd Brederwiede
van de Vergulde Draakjes 11-12-12 Guymelef du Royaume de Fanelia Izzy les Ours Gentils
Knuffeldoes 12-07-13 Simon Sil van de Rietveldsche Vaart Knuffeldoes Mercedes Inez
van de Groene Steen 10-06-14 Broeshopper’s Ubbe Storm’s Shabbt Lily vd Groene Steen

Keurmeester: J. van Raad

Ochtend:

Os Doezenhöfke 28-08-13 Binke Lycke vd Korte Toren Abayomi Biby os Doezenhöfke
Os Doezenhöfke 25-08-14 Broeshopper’s Ubbe Storm Vitash-Nakita From Percivals Lodge
van ’t Strutje 07-12-12 Hugo Boss von Adam’s Zotteln Ober van ’t Strutje
d’Aubrey 24-10-14 Igor de la Richesse Fien Fleur Jazz d’Aubrey
La Familia’s 23-11-14 Quispel Bowie vh Fijne Oord La Familia’s Elbacio Debbie Devils
van het Fijne Oord 01-05-14 Quispel Bowie vh Fijne Oord Lissy Whoopi vh Fijne Oord

Middag:

van Wietse Sebastiaan 25-02-14 Yanneman Cado van Wietse Sebastiaan Bettina’s Wietsebas Desalnietemien Eine von Ithlan
van de Roeskebeer 09-11-14 Noel Sebastiaan vd Frisadora Aike-Juan vd Roeskebeer
Van Elsan’s Nust 10-05-14 Anton Goes for Glori van Wippi Jongeleu Lola van Elsan’s Nust
van de Korte Toren 23-11-14 Camagis Quai Eveline Akqi vd Korte Toren

Keurmeester: J. Alberts

Ochtend:

v.h. Callingher Ooghe 07-10-12 Yamie vh Rollercaterdeel Midou (XVIS)
Biebelbon”s 10-01-13 Machtige Boris van ’t Geuzenheim Broeshopper’s Hoppa Sinda’s Keetie
van de Roeskebeer 02-09-13 King Scotty vh Rollercaterdeel Aike-Juan vd Roeskebeer
van de Brederwiede 11-02-14 Roxroro’s Baco Valentijn Buck Jessie Sophie Nicky vd Brederwiede
van de Nevelheske 29-08-14 Famous de la Vallee du Doux Roluna Luna vd Rietveldsche Vaart
van de Seven Aeren 10-10-14 Feeling du Jardin des Lucioles Carice Amy van de Seven Aeren
van de Seven Aeren 01-07-13 Feeling Du Jardin Des Lucioles Fiary Dust Des Uns et Autres

Middag:

v. Flodders Haven 10-02-14 Stoere Sam van de Rietveldsche Vaart Mazzel van ’t Geuzenheim
La Does 16-10-14 Stoere Sam vd Rietveldsche Vaart Mara la Does
d’ Escaut Vivant 06-01-14 Polo van ’t Doezehoes Roxroro’s Brigitte Bardot Obali
Roxroro’s 24-10-12 ami (XBLAT) Roxroro’s Music Melody from Chakira