Indeling Jonge Honden Dag 29-05-2016

 

20160528_170209

Deze doesjes wijzen u de weg naar de Jonge Honden Dag

De aanvangstijd voor het ochtendprogramma is 10.00 uur en voor het middagprogramma 13.00 uur.
Het secretariaat is vanaf 09.30 uur geopend.

De indeling is als volgt:

Ring Keurmeester O/M Kennelnaam Geb datum Vader Moeder
1 A. Beenen-Sluijters O van een Does uit Duizend 19-12-2014 Machtige Boris van ’t Geuzenheim Lotje la Does
1 A. Beenen-Sluijters O  Os Doezenhöfke 17-9-2015 Broeshoppers Ubbe Storm Vitash-Nakita From Percivals Lodge
1 A. Beenen-Sluijters O  Os Doezenhöfke 30-1-2015 Buniwa-Quatro v. ös Doezenhöfke Abayoni-Biby v. Ös Doezenhöfke
1 A. Beenen-Sluijters O  Os Doezenhöfke 25-8-2014 Broeshopper’s Ubbe Storm Vitash-Nakita from Percivals Lodge
1 A. Beenen-Sluijters O v. Flodder’s Haven 10-2-2014 Stoere Sam vd. .Rietveldsche Vaart Mazzel van ’t Geuzenheim
1 A. Beenen-Sluijters O van de Seven Aeren 1-7-2013 Feeling du Jardin des Lucioles Fiary Dust des uns et des Autres
1 A. Beenen-Sluijters O Snoezendoes 30-5-2014 Oons Gino van Elsan’s Nust Indy Snoezendoes
1 A. Beenen-Sluijters O Knuffeldoes 12-7-2013 Simon Sil v.d. Rietveldsche Vaart Knuffeldoes Mercedes Inez
1 A. Beenen-Sluijters M van de Jonkstee 23-9-2014 Jan Junez Storm v.d. Brederwiede Amber van de Jonkstee
1 A. Beenen-Sluijters M van de Groene Steen 10-6-2014 Broeshopper’s Ubbe Storm Shabby Lilly v.d. Groene Steen
1 A. Beenen-Sluijters M van het Fijne Oord 1-5-2014 Quispel Bowie van het Fijne Oord Lissy Whoopi van het Fijne Oord
1 A. Beenen-Sluijters M van Wietse Sebastiaan 20-1-2015 Oons Gino van Elsan’s Nust Lamuzemia de Nature Paisible
1 A. Beenen-Sluijters M van de Roeskebeer 2-9-2013 King Scotty van het Rollecaterdeel Aike-Juan van de Roeskebeer
1 A. Beenen-Sluijters M Ons vrolijk doesje 8-12-2014 Anton Goes for Glori von Wippie Ons Vrolijk Doesje Vanabbe us Babbe
2 J. van Raad O van Reurik 12-8-2013 Yanneman Cado v. Wietse Sebastiaan Ala Pret Wisqui Does van Reurik
2 J. van Raad O McMarra’s 10-3-2013 McMarra’s cant stop Yatzy McMarra’s Pontis Pepita
2 J. van Raad O d’Aubrey 22-8-2013 Binke Lycke v.d. Korte Toren Fleur Jazz D’Aubrey
2 J. van Raad O van Reurik 26-12-2014 Yanneman Cado v. Wietse Sebastiaan Ala Pret Wisqui Does van Reurik
2 J. van Raad O van de Brederwiede 16-5-2015 Anton Goes for Glori van Wippi Jessie Sophie Nicky vd Brederwiede
2 J. van Raad M van de Brederwiede 15-1-2015 Magic Meike v.h. Molengat Hinde Autumn Nicky v.d. Brederwiede
2 J. van Raad M XSCHM2 18-12-2014 Finley Sib Kobus van de Brederwiede Lojanne Hertogin van de Plukkenburcht
3 D. Striegel O Fân é Wâldblaffers 7-11-2015 Onne-Amy Fan É Waldblaffers Meike-Brechtje Fan É Waldblaffers
3 D. Striegel O Van Elsan’s Nust 8-6-2015 Bobbe Lycke v.d. Korte Toren Jongeleu Lola v. Elsan’s Nust
3 D. Striegel O van de Hazelinde 15-3-2015 Binke Lycke v.d. Korte Toren Dotje Famke Teun vd Hazelinde
3 D. Striegel O van de Korte Toren 19-4-2015 Anton Goes for Glori von Wippi Femke Akqi v.d. Korte Toren
3 D. Striegel O XGROS 23-5-2015 Famoes de la Vallee du Doux Zilversnoetjes Indy Dunya
3 D. Striegel M van de Liesche Landen 5-10-2015 Bikkel Lycke v.d. Korte Toren Jet Jazz D’Aubrey
3 D. Striegel M McMarra’s 5-9-2015 All Does Baron Brunello McMarra’s Rasta Tobago
3 D. Striegel M du Champ Martagon 29-3-2015 Floris Akqi v.d. Korte Toren Hittje Lycke v.d. Korte Toren
3 D. Striegel M van het Molengat 23-8-2015 Camagis Ajax Nyssa Bibi van het Molengat
3 D. Striegel M van de Roeskebeer 18-11-2015 Dolle Diesel v.d. Zeeuwse Strange Eslin-Scotty v.d.