Uitslagen KCM/ESS 28 mei 2017

De volledige lijst met uitslagen wordt gepubliceerd in het verenigingsblad. De regels van de Raad van Beheer maken het niet mogelijk de complete keurverslagen op de website te plaatsen.

RING 3: KEURMEESTER Mw. F. Lochs-Romans

Jongste Puppyklas Reuen
1.Ubbe Kaj Guus v.d. Brederwiede, VB

Puppyklasse, Reuen
2.Funs v. Wietse Sebastiaan, 2VB
4.Foppe v.d.Seven Aeren, 4B
5.Fiere Gijs Does van Reurik, 1VB
6.Falco Banjer v.d. Seven Aeren, 3VB

RING 2: KEURMEESTER Dhr. J. de Gids

Jeugdklasse, Reuen
7.Edje Dries v. Wietse Sebastiaan, 4ZG
8.Earl Brax v. Wietse Sebastiaan, 2U
9.Polluxkado de Nature Paisible G
10.Maboul des Poilus d’Amour, ZG
11.Broeshopper’s Ezra Eros, Abs
12.Jungdoes Jason de Licht, 3U
13.Melis v.d. Schaope Dobbe, ZG
14.Imani-Rim v. os. Doezenhöfke, ZG
15.Humbledoes M Z Prince Hamlet, ZG
16.Fanica Deedjee Ynno Grey, 1U

Tussenklasse, Reuen
17.Carezzando’s Hector Handsup, 3ZG
18.Xem Meike Fân è Wâldblaffers, 4ZG
19.La Famila’s Kobus Scooby Scones, 2U
20.Mc Marra’s Happy Feet Doebie, ZG
21.Mc Marra’s Happy Feet Giggles, 1U

Open Klasse, Reuen
22.Boris Lissy v.h. Fijne Oord ZG
23.Ruige Joep v.d. Groene Steen, U
24.Snoebel v. Wodan’s Lotje, U
25.Monty Meike v.h. Molengat, ZG
26.Coach Kwiebus v. Wietse Sebastiaan, U
27.Helko Binke Dotje v.d. Hazelinde, ZG
29.Simon Sil v.d. Rietveldsche Vaart, U
30.Carezzando’s Harald Harfagre, 1U, CAC, Beste reu , BOB, Clubwinner 2017, Flairamy’s Trofee
31.Murphy Storm v.d. Brederwiede, 4U
32.Floyd d’Escaut Vivant, ZG
33.Fanica Bazil Tinkamaro Bacardi, 2U
34.Dancing Bear’s Nota Bene, 3U
35.Kaj Fleur d’Aubrey, G
36.Baloe-Zanne v.d. Roeskebeer, ZG

Kampioensklasse, Reuen
37.C’est Thiago Glori van Wippi DECh, U
38.Ons Vrolijk Doesje Robbe Simonszn NLCh U
39.Matsen Storm Josje v.d. Brederwiede NLCh, 4U
40.Kobus Lycke v.d. Korte Toren DKCh, NLCh, U
41.La Familia’s Dorian Chicco Chiapas SECh, U
42.Plura Av Ulfsäter SECh, 3U
43.Fanica TipTop Tjano NLCh DKCh, 2U,
44.Fanica Asti Willetop Amarone NLCh,SECh, 1U, res. CAC
45.Fanica ZigZag Zylvester DECh, Absent
46.Mc Marra’s Rasta Xaymaca SECh, U
47.Ons Vrolijk Doesje Odi van Anton, U
48.Anton Goes for Glori van Wippi, Absent

Veteranen klasse, Reuen
49.Polo v.’t Doezehoes, 1ZG
50.Earl Oskar I. vom kleinen Kreisel, Absent
88.Noel Sebastaan v.d. Frisadora, 2ZG

Ring 3: KEURMEESTER Mw. F. Lochs-Romans

Jongste Puppyklasse, Teven
51.Ons Vrolijk Doesje Idhuna Jelly, 1VB, Beste jongste pup

Puppyklasse, Teven
3.Fiere Pommetje v. Wietse Sebastiaan, 1VB, Beste pup, Anneke Brooymans-Schallenberg Beker
52.Neeltsje v.d. Schaope Dobbe, 2VB

Jeugdklasse, Teven
53.Pré Fleuri de Nature Paisible, 3U
54.Eyka Ressa v. Wietse Sebastiaan, ZG
55.Remix Tipper v.’t Geuzenheim, 4U
56.Jungdoes Jo-Jo de Licht, U
57.Marije’s Famke v.d. Schaope Dobbe, ZG
58.Happyschaps Blondi Fibi, U
59.Excerno Miakoda Does, 1U, CAC, Beste Teef, BOS, Roel van Veen trofee, Backx Beker
60.Libertin’s Sissi, ZG
61.Teuntje Eefje v.d. Korte Toren, 2U, res. CAC

Tussenklasse, Teven
62.Carezzando’s Hippie Hermine, 1ZG
63.Silke Nyssa v.h. Molengat, 2ZG
64.Mien Moat Billy van Elsan’s Nust, Absent

Openklasse, Teven
65.Jursyes, 1U
66.Lightschaps Lotus Uma Lady, 3U
67.Schaploni Enya Eithne, 4U
68.M’Otje Noganders de la Vallée du Doux, ZG
69.Britanya, G
70.Lightning du Royaume de Fanelia, 2U

Fokkersklasse, Teven
71.Pippa Pepper v.’t Geizenheim, 2U
72.Carezzando’s Guinea My Girl, G
73.Fanica Dejlige Ynno Dorthea, 4ZG
74.Folken du Royaume de Fanelia, 3ZG
75.Twinflowers Summer Sizzler Az Tobi, 1U, van ‘t Ruinerveld Trofee

Kampioensklasse, Teven
76.Carezzando’s Fanta Fiesta NCh 2U
77.Lightschaps Tulipa Quinn of Night NOCh, U
78.Fanica Thelma Tulletos DKCh, 4U
79.Fanica Xmilla Xakaya DKCh, ZG
80.Fanica Aja Willetop Akeleje SECh, IntCh, 3U
81.Ivy du Royaume de Fanelia LTCh, ZG
82.Twinflowers T Lekkerbekkie SECh, IntCh, ZG
83.Noortje Lycke v.d. Korte Toren NLCh, 1U, Beste Kampioen, Cado Cadetje Trofee

Veteranenklasse, Teven
84.Gytha de la Richesse, 3U
85.RenB Yannick Noah v. Snuffel Knuffel, 1U, Beste Veteraan, Voorhoeve Trofee
86.Jouke Juultje v.’t Geuzenheim, 4U
87.Almera de la Hume des Dombes, 2U

KOPPELKLASSE
Winnaar:
Fanica Asti Willetop Amarone, Cat.nr. 44
Fanica Aja Willetop Akeleje, Cat.nr. 80
Bluk trofee