Uitslagen KCM 2018

Hieronder vindt u de uitslagen van de Kampioenschapsclubmatch van 11 november 2018

RING 1: KEURMEESTER Mw. W. Koster-van Beek

Jongste Puppyklasse Reuen

1 Xep Odi van de Brederwiede VB1
NHSB 3124622, geb. 1-6-2018, F: J.A.J. Suos, V: Ons vrolijk doesje Odi van Anton, M: Jessie Sophie Nicky van de Brederwiede, eig.: E.C.H. van Soest.

Jongste Puppyklasse Teven

40 Xanty Femke van de Korte Toren VB2
NHSB 3122650, geb. 15-5-2018, F: G. de Wit-Bazelmans, V: La Familia’s Teun Camaro Cannasta, M: Femke Akqi van de Korte Toren, eig.: I. Hogetoorn.

41 Xiva Jessie van de Brederwiede VB1 BESTE JONGSTE PUP
NHSB 3124624, geb. 1-6-2018, F: J.A.J. Suos, V: Ons vrolijk doesje Odi van Anton, M: Jessie Sophie Nicky van de Brederwiede, eig.: J.A.J. Suos.

Puppyklasse Reuen

2 Camagis Kody VB1 BESTE PUP
DKK 05638/2018, geb. 10-3-2018, F: B.V. Joergensen, V: Camagis Thor, M: Camagis Frigg, eig.: H. Dalsgaard.

3 Reggae Wan de Nature Paisible B2
LOSH 1266996, geb. 7-3-2018, F: I. Cloos-de Wit, V: Obi-Wan de Nature Paisible, M: Nzuri Nana de Nature Paisible, eig.: M.H. van Oostrum.

Jeugdklasse Reuen

4 Graaf Dapper van Wietse Sebastiaan U
NHSB 3104799, geb. 1-12-2017, F: V.A.E. Hagelen – van de Werff, V: Franica Viktor Valentin, M: Lamuzemia de Nature Paisible, eig.: A. de Kruijf.

5 Mèche Ma Belle Does ZG
NHSB 3104385, geb. 26-11-2017, F: J. Nievelstein, V: Kaj Fleur d’Aubrey, M: Nala Emmelij La Does, eig.: V. van Hoof.

6 Mischief in Motion’s Fly Floz Siep U1 BESTE JEUGDREU, BESTE JEUGDHOND, RESERVE CAC
NHSB 3099393, geb. 7-10-2017, F: K. Bakker, V: Fanica Zigzag Zylvester, M: Dawa van de Seven Aeren, eig.: B. Gelissen & I. Hönen.

7 Skiere Lys Bob van Elsan’s Nust U3
NHSB 2827173, geb. 23-6-2017, F: M.B.B. Nijland, V: Camagis Umalley, M: Jongeleu Lola van Elsan’s Nust, eig.: H.J.L. Driessen.

8 Skiere Lys Tukker van Elsan’s Nust, NJK U4
NHSB 3087852, geb. 23-6-2017, F: M.B.B. Nijland, V: Camagis Umalley, M: Jongeleu Lola van Elsan’s Nust, eig.: M. Flobbe.

9 Whenever Wherever des Uns et des Autres U
NHSB 3122819, geb. 13-1-2018, F: A. Saggiorato, V: Barbecue Bob le Doesquetaire, M: Paint it Black des Uns et des Autres, eig.: E.M.P. Leer.

10 Yari Liselotte van het Molengat U
NHSB 3085752, geb. 4-6-2017, F: C.M. Dijksma-Spronk, V: Jari (XOOSM), M: Liselotte (XDIJKW), eig.: H.H.G.P. van Helvoort.

11 Ylva Liselotte van het Molengat U2
NHSB 3085753, geb. 4-6-2017, F: C.M. Dijksma-Spronk, V: Jari (XOOSM), M: Liselotte(XDIJKW), eig.: E. Karperien.

Tussenklasse Reuen

12 Ubbe Kaj Guus van de Brederwiede U3
NHSB 3066646, geb. 9-12-2016, F: J.A.J. Suos, V: Kaj Fleur d’Aubrey, M: Jessie Sophie Nicky van de Brederwiede, eig.: J. Ploeg.

13 Wytze Femke van de Korte Toren, NJK U1
NHSB 3078078, geb. 5-4-2017, F: G. de Wit-Bazelmans, V: La Familia’s Teun Camaro Cannastra, M: Femke Akqi van de Korte Toren, eig.: G.M.L. de Wit-Bazelmans.

14 Xibit Nyssa van het Molengat U2
NHSB 3072097, geb. 17-2-2017, F: C.M. Dijksma-Spronk, V: Chappers Cotton Eye Joe, M: Nyssa Bibi van het Molengat, eig.: H.J. Huizing.

Openklasse Reuen

15 Avi Focco van de Blije Does U
NHSB 3004002, geb. 6-5-2015, F: B. Engelsen-Liplijn, V: Haico Xantie van de Bonte Boelenham, M: Donna Avi Daisy van de Blije Does, eig.: J.W.P. Kurris.

16 Camagis Beans U2
DKK 03089/2013, geb. 24-1-2013, F: B.V.J. Vilstrup Joergensen, V: Mc Marra’s Pim Picasso, M: Camagis Okay, eig.: L.L. Pedersen.

17 Coach Kwiebus van Wietse Sebastiaan U
NHSB 2956020, geb. 25-2-2014, F: V.A.E. Hagelen – van de Werff, V: Yanneman vanWietse Sebastiaan, M: Betina’s Wietsebas Desalnietemin eine von Ithland, eig.: A. de Kruijf.       

18 Dancing Bear’s Nota Bene, DEJK U
VDH/IGS 15/063 2543, geb. 8-4-2015, F: I. Huscher, V: Ons Vrolijk Doesje Vedor SilSuuske, M: Dancing Bear’s Kiss Me Jojo, eig.: K.W. Kochs.

19 Duindonder Cadeautje Zwabber U
NHSB 2863477, geb. 4-12-2011, F: K. Noordhuizen, V: Berto van de Bonte Boelenham, M: Wobke Wampie van Wietse Sebastiaan, eig.: E. Smit.

20 Falco Banjer van de Seven Aeren U
NHSB 3062820, geb. 7-11-2016, F: S.A.M. Eggenhuizen-Bisseling, V: All-Does Baron Brunello, M: Delilah van de Seven Aeren, eig.: S. Faber.

21 Fiere Gijs Does van Reurik ZG
NHSB 3060114, geb. 10-10-2016, F: M. Janssen, V: Broeshopper’s Ubbe Storm, M: Ala Pret Wisqui Does van Reurik, eig.: B.P. en H.M. Meinema.

22 Foppe van de Seven Aeren U3
NHSB 3062821, geb. 7-11-2016, F: S.A.M. Eggenhuizen-Bisseling, V: All-Does Baron Brunello, M: Delilah van de Seven Aeren, eig.: J. Trakzel.

23 Fozzy Bouke van Wietse Sebastiaan, NJK U1
NHSB 3062203, geb. 30-10-2016, F: V.A.E. Hagelen – van de Werff, V: Fanica Asti Willetop Amarone, M: Lamuzemia de Nature Paisible, eig.: A.J.A.M. van den Berg & J.J.C.P van den Berg.

24 Funs van Wietse Sebastiaan ZG
NHSB 3062204, geb. 31-10-2016, F: V.A.E. Hagelen – van de Werff, V: Fanica Asti Willetop Amarone, M: Lamuzemia de Nature Paisible, eig.: P.C.M. Knoops & M.Linssen.

25 Mc Marra’s Happy Feet Giggles ZG
SE50647/2015, geb. 5-9-2015, F: M. Wensbo, V: All-Does Baron Brunello, M: Mc Marra’s Rasta Tobago, eig.: Anna Hedlund.

26 Oulan De Nature Paisible ZG
LOSH 1158517, geb. 13-3-2015, F: Ingrid Cloos-de Wit, V: Lattecaldo De Nature Paisible, M: Jamaica Queen Des Uns Et Des Autres, eig.: M. Yavo.

27 Quast Femke van de Korte Toren ABSENT
NHSB 3002111, geb. 19-4-2015, F: G. de Wit-Bazelmans, V: Anton goes for Glori van Wippi, M: Femke Akqi van de Korte Toren, eig.: A.G. Versnel-Jansen.

28 Sjors van Wodan’s Lotje U4
NHSB 2985838, geb. 17-11-2014, F: A. Voerman, V: Floris Aqi van de Korte Toren, M: Boukje Lycke van de Korte Toren, eig.: M.L. Sanders.

29 Snoebel van Wodan’s Lotje U
NHSB 2985840, geb. 17-11-2014, F: A. Voerman, V: Floris Akqi van de KorteToren, M: Boukje Lycke van de Korte Toren, eig.: C.J. Verhorst.

Fokkersklasse Reuen 

30 Obi-Wan de Nature Paisible, CIB U1
LOSH 1158522, geb. 13-3-2015, F: I. Cloos-de Wit, V: CIB Lattecaldo de Nature Paisible, M: CIB Jamaïca Queen des Uns et des Autres, eig.: I. Cloos-de Wit.

Kampioensklasse Reuen

31 Jouke Eefje van de Korte Toren, NL Kamp, DE Kamp, NJK, Winner’13 U1, BESTE REU, CAC, BOS
NHSB 2882702, geb. 12-5-2012, F: G. de Wit-Bazelmans, V: Unique Silhouette van het Molengat, M: Eveline Akqi van de Korte Toren, eig.: G.M.L. de Wit-Bazelmans.

32 Maboul des Poilus d’Amour, NL Kamp U
NHSB 3058013, geb. 13-4-2016, F: F. Kremer, V: Hector de la Valee du Doux, M: Goutte d’Or de Forlhand, eig.: G. Dubus.

33 Matsen Storm Josje van de Brederwiede, NL Kamp, NJK U
NHSB 2936444, geb. 28-8-2013, F: J.A.J. Suos, V: Ubbe Silhouette van het Molengat, M: Hinde Autumn Benthe van de Brederwiede, eig.: L.M.H. Allart-Bremmers.

34 Mc Marra’s Rasta Xaymaca, SE Kamp U4
SE34212/2012, geb. 13-4-2012, F: M. Wensbo, V: Eschwin Meike van het Molengat, M: Mc Marra’s Foxy Fiolla, eig.: Anna Hedlund.

35 Mien Moat Simmer van Elsan’s Nust, NL Kamp, NJK U3
NHSB 3007955, geb. 8-6-2015, F: M.B.B. Nijland, V: Bobbe Lycke van de Korte Toren, M: Jongeleu Lola van Elsan’s Nust, eig.: M. Flobbe.

36 Ons vrolijk doesje Odi van Anton, NJK, NL/LUX/BE Kamp,Benelux, U2
NHSB 2988470, geb. 8-12-2014, F: M. Meerveld, V: Anton Goes for Glori van Wippi, M: Ons vrolijk doesje Vanabbe Us Babbe, eig.: E.C.H. van Soest.

Veteranenklasse Reuen

37 Camagis Thor, DK Kamp, CIB U2
DKK 13802/2009, geb. 16-6-2009, F: B.V.J. Vilstrup Joergensen, V: Vlugge Jip van Jikke van de Korte Toren, M: Camagis Ileiza, eig.: L. Oebo Soerensen.

38 Jari Xoosm U1, BESTE VETERAAN
NHSB 2889005, geb. 11-4-2010, F: M. van Oosten-Ossewaarde, V: Dio van de Jimferhoeve, M: Onze Kibbles Akqi van de Korte Toren, eig.: M. Zegers.

39 Simon Sil van de Rietveldsche Vaart, JW’10, NJK U3
NHSB 2780874, geb. 30-1-2010, F: M.Smeenge-Konings, V: Malle Wouter of Aiden Rud, M: Mujer Carmen van de Rietveldsche Vaart, eig.: E.J. van der Giessen-Legué.

 

RING 2: KEURMEESTER Mw. A. Beenen-Sluyters

Puppyklasse Teven

42 Nelly Indi Meggy Snoezendoes VB1
NHSB 3116864, geb. 4-4-2018, F: R.A. Verweij, V: Victor van de Rietveldsche Vaart, M: Meggy Indy Snoezendoes, eig.: M. Smeenge-Konings.

43 Rosemarie Yuma van Schleefkens ABSENT
VDH/IGS 18/0632825, geb. 6-4-2018, F: C. Schleef, V: Jip Sem Storm van de Brederwiede, M: Abbedinas Alwine, eig.: C. Schleef.

44 Ziggy Stardust des Uns et des Autres ABSENT
LOI 18/92287, geb. 2-4-2018, F: A. Saggiorato, V: Pleun Bodhi Lissy van het Fijine Oord, M: FireFly des Uns et des Autres, eig.: A. Saggiorato.

Jeugdklasse Teven

45 Aglia Tau Tara van de Vlinderdoes ZG3
NHSB 3094720, geb. 30-8-2017, F: R.J.A. de Mönnink, V: Eco Epke van Deerne Dartel, M: Fadhili-Puck van Os Doezenhöfke, eig.: R. de Mönnink.

46 By Frost Bonis Bella Bugatti ZG
NHSB 3108640, geb. 17-7-2017, F: H. Frost Jensen, V: Mistral des Uns et des Autres, M: Mc Marra’s Tomboy Twister, eig.: E.R. in den Bosch.

47 By Frost Fiore Fortunato Ferrari ZG
SE47122/2017, geb. 17-7-2017, F: H. Frost Jensen, V: Mistral des Uns et des Autres, M: Mc Marra’s Tomboy Twister, eig.: Helle Frost Jensen.

48 Fientje Silke van een Does uit Duizend G
NHSB 3108313, geb. 14-1-2018, F: S. Snel-van Doorn, V: C’Est Thiago Glori van Wippi, M: Roos Nicky Sterre van de Brederwiede, eig.: P.A. Grootendorst.

49 Gina L’Amorosa van Wietse Sebastiaan ZG
NHSB 3104804, geb. 1-12-2017, F: V.A.E. Hagelen – van de Werff, V: Fanica Viktor Valentin, M: Lamuzemia de Nature Paisible, eig.: V.A.E. Hagelen.

50 Maxi Ginger Ma Belle Does G
NHSB 3104390, geb. 26-11-2017, F: J. Nievelstein, V: Kaj Fleur D Aubrey, M: Nala Emmelij La Does, eig.: J. Nievelstein.

51 Mischief in Motion’s Flozy Flitzke ZG
NHSB 3099396, geb. 7-10-2017, F: K. Bakker, V: Fanica Zigzag Zylvester, M: Dawa van de Seven Aeren, eig.: M.J.G. van Dalen-Dorpmans.

52 Mischief in Motion’s Fun FloZ Flynn ZG
NHSB 3099395, geb. 7-10-2017, F: K. Bakker, V: Fanica ZigZag Zylvester, M: Dawa van de Seven Aeren, eig.: K. Bakker.

53 Mischief in Motion’s Fyn Floz Fizz ZG
NHSB 2931196, geb. 7-10-2017, F: K. Bakker, V: Fanica Zigzag Zylvester, M: Dawa van de Seven Aeren, eig.: R. Wijnands.

54 Noganders’ Suus de Vallée du Doux ZG4
LOF 3229, geb. 5-11-2017, F: H.H. Distel, V: Moustic des Farfadets de la Pagerie, M: Broeshopper’s Noganders, eig.: E. van Aarle Jansen.

55 Ons vrolijk doesje Jara Isa Prins ZG
NHSB 3101384, geb. 30-10-2017, F: M. Meerveld, V: Den Eerste Prins van de Seven Aeren, M: Ons vrolijk doesje Risa Babbe Simon, eig.: M. Suvaal-van Angeren.

56 Ons vrolijk doesje Jeetje Isa Prins ZG
NHSB 3101382, geb. 30-10-2017, F: M. Meerveld, V: Den Eerste Prins van de Seven Aeren, M: Ons vrolijk doesje Risa Babbe Simon, eig.: M. Meerveld.

57 Ons vrolijk doesje Johanna Isa G
NHSB 3101385, geb. 30-10-2017, F: M. Meerveld, V: Den Eerste Prins van de Seven Aeren, M: Ons vrolijk doesje Risa Babbe Simon, eig.: G. Holvast.

58 Skiere Lys Rosie van Elsan’s Nust G
NHSB 3087854, geb. 23-6-2017, F: M.B.B. Nijland, V: Camagis Umalley, M: JongeLeu Lola van Elsan’s Nust, eig.: M.B.B. Nijland.

59 Yasmijn Liselotte van het Molengat U2
NHSB 3085755, geb. 4-6-2017, F: C.M. Dijksma-Spronk, V: Jari (XOOSM), M: Liselotte (XDIJKW), eig.: C.M. Dijksma-Spronk.

60 Yessy Liselotte van het Molengat ABSENT
NHSB 3085757, geb. 4-6-2017, F: C.M. Dijksma-Spronk, V: Jari (XOOSM), M: Liselotte (XDIJKW), eig.: W.B.A.J. van Heel & E. van Doremaele.

61 Zazul van de Rietveldsche Vaart U1 BESTE JEUGDTEEF
NHSB 3098093, geb. 2-10-2017, F: M.Smeenge-Konings, V: Ons Vrolijk Doesje Vedor Sil Suuske, M: Vaya van de Rietveldsche Vaart, eig.: M. Smeenge-Konings.

Tussenklasse Teven

62 Bregje Jet van de Liesche Lande U3
NHSB 3077252, geb. 3-4-2017, F: P.F.M. van As-Verwijmeren, V: Bincke Lycke van de Korte Toren, M: Jet Jazz D’Aubrey, eig.: A. van der Wegen.

63 Lente Flora van Deerne Dartel ZG
NHSB 3081893, geb. 3-5-2017, F: C. Brauckmann, V: Crazy Wonka Haya van de Waalkijkers, M: Hopla Hebe van Deerne Dartel, eig.: C. Brauckmann.

64 Ons vrolijk doesje Idhuna Jelly, NJK ZG
NHSB 3067003, geb. 18-12-2016, F: M. Meerveld, V: Simon Sil van de Rietveldsche Vaart, M: Ons vrolijk doesje Vanabbe us Babbe, eig.: J. van Heuven-Kuiper.

65 Xamia Nyssa van het Molengat ZG4
NHSB 3072100, geb. 17-2-2017, F: C.M. Dijksma-Spronk, V: Chappers Cotton Eye Joe, M: Nyssa Bibi van het Molengat, eig.: M. Meuter.

66 Xelly Nyssa van het Molengat, NJK U1
NHSB 3072099, geb. 17-2-2017, F: C.M. Dijksma-Spronk, V: Chappers Cotton Eye Joe, M: Nyssa Bibi van het Molengat, eig.: A. Dijksma.

67 Yammie van de Rietveldsche Vaart U2
NHSB 3079096, geb. 14-4-2017, F: M.Smeenge-Konings, V: Ons vrolijk doesje Vedor Sil Suuske, M: Solana van de Rietveldsche Vaart, eig.: M. Hanegraaf.

Openklasse Teven

68 Almelola’s Nynke van Elsan’s Nust ZG
NHSB 2966760, geb. 18-5-2014, F: M.B.B. Nijland, V: Anton Goes for Glori van Wippi, M: Jongeleu Lola van Elsan’s Nust, eig.: T. Monsma.

69 Baila Bandida la Doesquetaire ABSENT
SHSB 733598, geb. 24-2-2015, F: N. Bergs, V: Fadièze Xiangbatiou, M: Ziquita Banana des Uns et des Autres, eig.: N. Bergs.

70 Brecht Ninke fân é Wâldblaffers ABSENT
NHSB 3056108, geb. 31-8-2016, F: D. Bouma, V: Tsjerk Dieke fân é Wâldblaffers, M: Ninke-Baefke fân é Wâldblaffers, eig.: C. van Son.

71 Broeshoppers Noganders, CIB U3
LOF 3069/535, geb. 28-8-2013, F: E.P.M. Tunderman van Rooy, V: Fanica Quando Qato, M: Broeshoppers Julia Jolie, eig.: H.H. Distel.

72 Fiere Pommetje van Wietse Sebastiaan U1
NHSB 3062205, geb. 30-10-2016, F: V.A.E. Hagelen – van de Werff, V: Fanica Asti Willetop Amarone, M: Lamuzemia de Nature Paisible, eig.: I. Thissen-de Bruin.

73 Lightschaps Magic Lavender U2
NHSB 3091572, geb. 6-8-2016, F: D. & M. Ottoson, V: Ridder Joey Mei de Noardewyn, M: Lightschaps Tulipa Showwinner, eig.: M. Zegers.

74 Lovely Lutty du Jardin des Espiègleries, FR Kamp ZG
LOF 3084/549, geb. 25-5-2015, F: C. Jouquand, V: Heijko Lycke van de Korte Toren, M: Horlane du Jardin des Espiègleries, eig.: A. Courault.

75 M’Otje Noganders de la Vallée du Doux ZG4
LOF 3148/0, geb. 3-2-2016, F: H.H. Distel, V: Camelot des Uns et des Autres, M: Broeshopper’s Noganders, eig.: J. Duisterhof.

76 Paint It Black des Uns et des Autres ABSENT
LOI 14/82577, geb. 8-4-2014, F: A. Saggiorato, V: Hyadi du Jardin des Lucioles, M: Hopeful Dream des Uns et des Autres, eig.: A. Saggiorato.

77 Saar Lola van Wodan’s Lotje ZG
NHSB 2985842, geb. 17-11-2014, F: A. Voerman, V: Floris Akqi vd Korte Toren, M: Boukje Lycke vd Korte Toren, eig.: A.M. Westbroek van Hulzen.

Fokkersklasse Teven

78 Camagis Jewa, DKJK ZG3
DKK 11672/2017, geb. 30-5-2017, F: B.V.J. Vilstrup Joergensen, V: Den Eerste Prins van de Seven Aeren, M: Camagis Xippe, eig.: B.V.J. Vilstrup Joergensen.

79 Remix Tipper van ’t Geuzenheim, NL Kamp, NJK ZG2
NHSB 3045519, geb. 23-5-2016, F: J.I. de Geus, V: Machtige Boris van ’t Geuzenheim, M: Pippa Pepper van ’t Geuzenheim, eig.: J.I. de Geus.

80 Roxroro’s Gravin Bibi Bonni U1
NHSB 3039300, geb. 28-3-2016, F: M.Lefering, V: Udane Zanne van de Korte Toren, M: Roxroro’s Bonni Akqi Obali, eig.: M. Lefering.

Kampioensklasse Teven

81 By Frost Italian Ice Cream, SE Kamp U4
SE32675/2016, geb. 5-5-2016, F: H. Frost Jensen, V: Camelot des Uns et des Autres, M: McM Tomboy Twister, eig.: Helle Frost Jensen.

82 Camagis Gladdy, DK Kamp, DKJK U
DKK 16651/2015, geb. 3-9-2015, F: B.V.J. Vilstrup Joergensen, V: Bruno vom Kleinen Kreisel, M: Camagis Remi, eig.: B.V.J. Vilstrup Joergensen.

83 Pippa Pepper van ’t Geuzenheim, NL Kamp, NJK, W’15 U1, BESTE TEEF, BOB, CAC
NHSB 2866258, geb. 31-12-2011, F: J.I. de Geus, V: Kamp. Abbe Ionne van de Korte Toren, M: Jouke Juultje van ’t Geuzenheim, eig.: J.I. de Geus.

84 Pré Fleuri de Nature Paisible, NL Kamp, BE Kamp U2
NHSB 3064874, geb. 12-4-2016, F: I. Cloos – de Wit, V: Hakan Ke-Sera van Hoefflaeckens Cocó, M: Littledoll de Nature Paisible, eig.: M. Buijs.

85 Roxroro’s Danique Amie Melody, NL Kamp, JW’13 U
NHSB 2903257, geb. 24-10-2012, F: M.Lefering, V: Ami (XBLAT), M: Roxroro’s Music Melody from Chakira, eig.: M. Lefering.

86 Teuntje Eefje van de Korte Toren, Int. Kamp, NL Kamp, NJK U3
NHSB 3030351, geb. 12-1-2016, F: G. de Wit-Bazelmans, V: La Familia’s Teun Camaro Cannastra, M: Eveline Akqi van de Korte Toren, eig.: C.A. de Wit.

Veteranenklasse Teven

87 Boukje Lycke van de Korte Toren, NL Kamp U3
NHSB 2770352, geb. 1-11-2009, F: G. de Wit-Bazelmans, V: Fanica Lui Lurifax, M: Ulycke Zanne van de Korte Toren, eig.: A. Voerman.

88 Camagis Remi, DK/SE/NO Kamp U4
DKK 13724/2008, geb. 11-6-2008, F: B.V.J. Vilstrup Joergensen, V: Nilo Silhouette van het Molengat, M: Camagis Baily, eig.: B.V.J. Vilstrup Joergensen.

89 Chablis II de la Vallée du Doux, CIB U2
LOF 2527/439, geb. 25-9-2007, F: H.H. DISTEL, V: Bonito Cooper van de Blije Does, M: Allstar Gympie de la Vallée du Doux, eig.: H.H. Distel.

90 Eternity Blümchen van Schleefkens ABSENT
VDH/IGS 09/0631789, geb. 10-2-2009, F: C. Schleef, V: Vlugge Jip van Jikke van de Korte Toren, M: Holly von der Villa Wirbelwind, eig.: C. Schleef.

91 Ons vrolijk doesje Vanabbe us Babbe U1
NHSB 2776744, geb. 14-12-2009, F: M. Meerveld, V: Abbe Ionne van de Korte Toren, M: Ons vrolijk doesje Gabies Suuske, eig.: M. Meerveld.

92 Ziquita Banana des Uns et des Autres, LU Kamp, CHJK ABSENT
SHSB 678668, geb. 5-5-2008, F: A. Saggiorato, V: Mistral des Uns et des Autres, M: Dancing Queen des Uns et des Autres, eig.: N.Bergs.

 

Uitslagen 2018

Beste puppy, Anneke Brooijmans-Schallenbergbeker:
2 Camagis Kody

Beste reu:
31 Jouke Eefje van de Korte Toren

Beste teef:
83 Pippa Pepper van ‘t Geuzenheim

Beste v.d. clubmatch, Flairamy’s Trofee:
83 Pippa Pepper van ‘t Geuzenheim

Roel van Veen Wisselprijs:
voor de beste hond van de clubmatch van het andere geslacht
31 Jouke Eefje van de Korte Toren

Backxbeker:
voor de beste hond uit de jeugd- en tussenklassen
6 Mischief in Motion’s Fly Floz Siep

Voorhoevetrofee:
voor de beste hond uit de veteranenklassen
38 Jari (XSOOSM)

Flevotrofee:
voor de beste reu uit de fokkersklas
30 Obi-Wan de Nature Paisible

Van ’t Ruinerveldtrofee:
voor de beste teef uit de fokkersklas
80 Roxroro’s Gravin Bibi Bonni

Cado Cadetje Trofee:
voor de beste reu of teef in de kampioensklas
83 Pippa Pepper van ‘t Geuzenheim