Bestuur, Commissies, Redactie en Winkel

bestuur

 

Voorzitter en FAC-zaken Cindy Kerssemeijer
T: 06-14302022
E: voorzitter@schapendoes.nl
Secretaris en vice-voorzitter Marjolein Flobbe
T: 06-21711019
E: secretariaat@schapendoes.nl
Penningmeester  vacant
Ad interim: Nel Voerman
E: penningmeester@schapendoes.nl
JHD en Evenementen Paula Nuij
M: 06-52438802
E: jhd@schapendoes.nl
E: evenementen@schapendoes.nl
Internationale contacten en Keurmeesterszaken Jettie Alberts
M: 06-53214868
E: int.contacts@schapendoes.nl

Bestuursmedewerkers

Notulist Jeannette de Geus
E: notulist@schapendoes.nl
Afgevaardigde externe bijeenkomsten Frans Hogetoorn

Ledenadministratie

Ledenadministrateur Douwe Baars
E: ledenadministratie@schapendoes.nl

Fokaangelegenhedencommissie

 

Secretariaat FAC Miranda Nijland
E: fac@schapendoes.nl 
Algemeen FAC-lid Karin Bakker
M: 06-20096189
E: fac@schapendoes.nl
Algemeen FAC-lid Els Rooijakkers
M: 06-22072448
E: fac@schapendoes.nl

Correspondentie voor de FAC richten aan Miranda Nijland: fac@schapendoes.nl
Ook voor opgave dekking, geboorte, de pups & hun bazen, en aanvraag certificaten.

 

Commissie Populatiebeleid

Commissieleden Marjolein Flobbe
Miranda Nijland
E: populatiebeleid@schapendoes.nl

Commissie Gezondheidszaken

  Annemarie Bos
T: 043-4092736
M: 06-25221441
E: cgg@schapendoes.nl

Herplaatsingen

  Karin Bakker
T: 06-20096189
E: herplaatsingen@schapendoes.nl

Commissie Regio

 
  Paula Nuij
E: regio@schapendoes.nl

Commissie INTERNET

Webmaster Vacant
E: webmaster@schapendoes.nl
Bestuursvertegenwoordiger Marjolein Flobbe

Ras- en pupinfo

E: rasinfo@schapendoes.nl  
  Riet Spruijt-Kriek
T: 06 45443841

Redactie verenigingsblad

E: redactie@schapendoes.nl  
Redactieleden Roswitha Baars
Riet Spruijt-Kriek
Bestuursvertegenwoordiger Paula Nuij

Redactie sOCIAL mEDIA

E: nieuwsbrief@schapendoes.nl

Redactieleden Marjolein Flobbe
Paula Nuij

WINKEL

Voor bestellingen en verzendingen van artikelen:
Ilonka Hendriks
Braamspinner 42
7943 RM Meppel
E: winkeltje@schapendoes.nl