Regiocontactpersonen

De regiocontactpersonen zijn de aanspreekpunten van de Vereniging in de regio. Zij organiseren regelmatig een Schapendoeswandeling. De data per regio kunt u via het tabblad Activiteiten vinden.

Regio Gelderland

E: gelderland@schapendoes.nl
Facebook

Marjo Janssen
T: 026-3815067
M: 06-44128220

Regio Groningen, Friesland en Drenthe

E: groningen-friesland-drenthe@schapendoes.nl
Facebook

vacant

Regio Noord- Zuid-Holland

E: noord-zuid-holland@schapendoes.nl 
Facebook

Rianda en Ruud de Mönnink
M:06-23883644

Regio Oost-Brabant en Noord-Limburg

E: oost-brabant-noord-limburg@schapendoes.nl 
Facebook

Marie-Louisse Ponjée
M: 06-20400616

Regio Overijssel

E: overijssel@schapendoes.nl
Facebook

Wim Olijslager
M: 06-51816613

Regio Utrecht / Het Gooi / Flevoland

E: utrecht-hetgooi@schapendoes.nl
Facebook

Annette Tijhuis
M: 06-40229840

Regio West-Brabant en Eiland van Dordrecht

E: west-brabant-heteilandvandordrecht@schapendoes.nl
Facebook  

Joke Hardenbol
T: 078-6319671
M: 06-17151215

Regio Zeeland

E: zeeland@schapendoes.nl
Facebook

Paula Nuij
M:06-52438802

Regio Zuid-Limburg

E: zuid-limburg@schapendoes.nl
Facebook

René Pronk
M: 06-22084511

Regio België

E: belgie@schapendoes.nl
Facebook
Dirk Raeymaekers
M:  0032 (0)495532579