Bestuur, Commissies, Redactie en Winkel.

bestuur

Voorzitter Cindy Kerssemeijer
T: 06-14302022
E: voorzitter@schapendoes.nl
Secretaris Marjolein Flobbe
T: 06-21711019
E: secretariaat@schapendoes.nl
Penningmeester Nel Voerman
T: 0180-418037
E: penningmeester@schapendoes.nl
JHD en FAC-zaken Irma Thissen
M: 06-23917650 Gelieve na 19.30 te bellen.
E: fac@schapendoes.nl
E: jhd@schapendoes.nl
Bestuurslid-Evenementen Paula Nuij
T: 06-52438802
E: evenementen@schapendoes.nl

Fokaangelegenhedencommissie

 

Secretariaat FAC Miranda Nijland
Schipbeekstraat 7, 7607 LR Almelo
T: 0546-817570
E: fac@schapendoes.nl
Algemeen FAC-lid

 

Verony Hagelen v.d. Werf
M: 06-40787359 Gelieve niet te bellen tussen 12.00 en 17.00 uur.
E: fac@schapendoes.nl
Algemeen FAC-lid Lysette Leer
M: 06-11358088
E: fac@schapendoes.nl
Algemeen FAC-lid Karin Bakker
M: 06-20096189
E: fac@schapendoes.nl
Commissielid
Gezondheidszaken

 

Annemarie Bos
T: 043-4092736
M: 06-25221441 Gelieve niet te bellen tussen 17.00 en 19.00 uur en op zondag.
E: cgg@schapendoes.nl
Assistent
FAC

 

Dieter Hagelen
Bestuurs vertegenwoordiger Irma Thissen
M: 06-23917650 Gelieve na 19.30 te bellen.

Correspondentie voor de FAC richten aan:
Miranda Nijland
Schipbeekstraat 7, 7607LR Almelo
Ook voor opgave dekking, geboorte, de pups & hun bazen, en aanvraag certificaten.

Herplaatsingen

  Miranda Nijland
Schipbeekstraat 7, 7607LR Almelo
T: <0546-817570
E: herplaatsingen@schapendoes.nl

evenementen

 
  Paula Nuij
M: 06-52438802
E: evenementen@schapendoes.nl

Commissie Regio

 
  Paula Nuij
M: 06-52438802
E: regio@schapendoes.nl

Commissie Gegevensbeheer

Webmaster Theo Blankestijn
E: webmaster@schapendoes.nl
Bestuursvertegenwoordiger Marjolein Flobbe

Ras- en pupinfo

E: rasinfo@schapendoes.nl  
Commissielid Riet Spruijt-Kriek
T: 0181-640436

Redactie verenigingsblad

E: redactie@schapendoes.nl  
Redactieleden Roswitha Baars
Margreet de Jong
Riet Spruijt-Kriek
Bestuursvertegenwoordiger Paula Nuij

Redactie facebook/nieuwsbrief

E:secretariaat@schapendoes.nl

Redactieleden Marjolein Flobbe
Paula Nuij

WINKEL

Voor bestellingen en verzendingen van artikelen

E: winkeltje@Schapendoes.nl