Bestuur, Commissies, Redactie en Winkel

bestuur

 

Voorzitter Cindy Kerssemeijer
T: 06-14302022
E: voorzitter@schapendoes.nl
Secretaris & Vice-voorzitter Marjolein Flobbe
T: 06-21711019
E: secretariaat@schapendoes.nl
Penningmeester Nel Voerman
T: 0180-418037
E: penningmeester@schapendoes.nl
JHD en FAC-zaken, Evenementen Paula Nuij
M: 06-52438802
E: jhd@schapendoes.nl
E: evenementen@schapendoes.nl

Bestuursmedewerkers

Internationale contacten en keurmeesterszaken
 
Jettie Alberts
M: 06-53214868
E: int.contacts@schapendoes.nl
Financiën en Ledenadministratie Ruud de Mönnink
M: 06-46162950
E: penningmeester@schapendoes.nl
Notulist Jeannette de Geus
E: notulist@schapendoes.nl
Afgevaardigde externe bijeenkomsten Frans Hogetoorn

Fokaangelegenhedencommissie

Algemeen FAC-lid Verony Hagelen v.d. Werf
M: 06-40787359 Gelieve niet te bellen tussen 12.00 en 17.00 uur.
E: fac@schapendoes.nl
Algemeen FAC-lid Lysette Leer
M: 06-11358088
E: fac@schapendoes.nl
Algemeen FAC-lid Karin Bakker
M: 06-20096189
E: fac@schapendoes.nl

Correspondentie voor de FAC richten aan: fac@schapendoes.nl
Ook voor opgave dekking, geboorte, de pups & hun bazen, en aanvraag certificaten.

FAC Ondersteuning

Assistent
FAC
Dieter Hagelen

Commissie Populatiebeleid

Commissieleden Marjolein Flobbe
Miranda Nijland
E: populatiebeleid@schapendoes.nl

Commissie Gezondheidszaken

  Annemarie Bos
T: 043-4092736
M: 06-25221441
E: cgg@schapendoes.nl

Herplaatsingen

  Miranda Nijland
T: 0546-817570
E: herplaatsingen@schapendoes.nl

Commissie Regio

 
  Paula Nuij
E: regio@schapendoes.nl

Commissie INTERNET

Webmaster Vacant
E: webmaster@schapendoes.nl
Bestuursvertegenwoordiger Marjolein Flobbe

Ras- en pupinfo

E: rasinfo@schapendoes.nl  
  Riet Spruijt-Kriek
T: 0181-640436

Redactie verenigingsblad

E: redactie@schapendoes.nl  
Redactieleden Roswitha Baars
Margreet de Jong
Riet Spruijt-Kriek
Bestuursvertegenwoordiger Paula Nuij

Redactie sOCIAL mEDIA

E: nieuwsbrief@schapendoes.nl

Redactieleden Marjolein Flobbe
Paula Nuij

WINKEL

Voor bestellingen en verzendingen van artikelen

E: winkeltje@Schapendoes.nl