Regiocontactpersonen

De regiocontactpersonen zijn de vraagbakens van de vereniging. Zij organiseren (bijna allemaal) maandelijks een gezellige schapendoeswandeling. Deze regiowandelingen kunt u onder de Activiteiten terug vinden.

Hier vindt u de namen en contactgegevens van de regio contactpersonen van de verschillende regio’s zoals ze binnen de vereniging “de Nederlandse Schapendoes” gehanteerd worden.

Regio Flevoland

E: flevoland@schapendoes.nl

Monique Lefering
T: 0320-242468
M: 06-51348248

Regio Gelderland

E: gelderland@schapendoes.nl
Facebook

Frank Loor
M: 06-10344722

Marjo Janssen
T: 026-3815067
M: 06-44128220

Regio Groningen, Friesland en Drenthe

E: groningen-friesland-drenthe@schapendoes.nl
Facebook

Harmke van der Woude
T: 0596-613139

Margot Smeenge
T: 0528-321661
M: 06-27832327

Regio Noord- Zuid-Holland

E: noord-zuid-holland@schapendoes.nl 
Facebook

Gea Holvast
T: 020-3701297
M: 06-36055542

Rianda en Ruud de Mönnink
M: 06-23883644

Regio Oost-Brabant en Noord-Limburg

E: oost-brabant-noord-limburg@schapendoes.nl

Jos en Tilly Hagens
T:
M:
M:

Katja Terlinden
M: 
06-15687209

Regio Overijssel

E: overijssel@schapendoes.nl
Facebook

Lysette Leer
T: 0572-394840
M: 06-11358088

Regio Utrecht en Het Gooi

E: utrecht-hetgooi@schapendoes.nl

Margreet de Jong-Kruiswijk
M: 06-50521117

Meiney Roffel
M: 06-41420296

Regio West-Brabant en Eiland van Dordrecht

E: west-brabant-heteilandvandordrecht@schapendoes.nl
Facebook  
Vacant.

Regio Zeeland

E: zeeland@schapendoes.nl
Facebook

Fred en Diny Jilleba
T: 0118-639126

Paula Nuij
M: 06-52438802

Regio Zuid-Limburg

E: zuid-limburg@schapendoes.nl
Facebook

Willy Klomp ( informatie )
M: 06-10560812

Mietie Buijs
T: 043-7074100 
M: 06-13483859
_
Karin Bakker
M: 06-20096189

Regio België

E: belgie@schapendoes.nl

Vacant
T:
M: